Тесть до обіду вовтузився біля машини, а потім прийшов сусід і кудись його покликав. Почав крапати дощ і я загнав авто у гараж. Інструмент, що був розкиданий по усьому подвір’ї, дбайливо зібрав і став розклав на свої місця. Тут повернувся тесть і став кричати, що я без дозволу порпаюся у його гаражі

Після весілля у нас дружиною Оленою був вибір, або жити окремо у старенькому будинку, що залишився мені від бабусі, або залишитися у домі тестя та тещі.

Батьки Олени у свій час збудували гарний великий двоповерховий будинок, у якому б могла комфортно почуватися родина навіть з десяти чоловік. Тут були усі зручності: газ, централізоване водопостачання та водовідведення, кабельне телебачення, інтернет. У бабусиному будинку ж по бідності жити було можна, але він потребував серйозного ремонту та ще й опалювався лише дровами.

Олена у своїх батьків була єдиною донькою, то ж саме вони нас переконали оселитися у їх домі.

Тесть, Олександр Іванович, вдома бував нечасто. У нього то рибалка, то полювання, то сауна з друзями. Що там і як у будинку, його мало турбувало. Це була парафія моєї тещі. Дві господині на кухні не дуже добре, але мати та дочка спільну мову знаходили добре.

Якщо у домі потрібно було щось відремонтувати, десь гвіздок забити чи ще там щось, то це завжди робив я. Теща моя, треба віддати їй належне, була гарною людиною, жодного разу на мене голос не підняла і косо не глянула. Навіть, якщо щось зробив не так, дуже коректно мені про це казала.

Було на батьківському подвір’ї одне табу. У жодному разі не можна було чіпати машину та гараж. Туди тесть навіть дружину не пускав. Воно то й нічого, але весь інструмент був у тій його святині й мені доводилося за кожен маленький цвях чи гаєчку питатися й просити дозволу щоразу, як потрібен був молоток чи плоскогубці.

Одного разу тесть до обіду вовтузився біля машини, а потім прийшов сусід і кудись його покликав. Почав накрапити дощ, а батька все не було і я загнав авто у гараж. Інструмент, що був розкиданий по усьому подвір’ї, дбайливо зібрав. Ледве встиг, як розпочалася справжня злива.

Щойно я став розкладати інструмент на свої місця, як повернувся тесть і став кричати, що без дозволу порпаюся у його гаражі. Він волав як скажений, що я порушив його ідеальний порядок, а машину поставив неправильно.

Потім ще звинуватив мене, що я кудись подів його улюблену викрутку. Невдовзі та злощасна викрутка знайшлася на вулиці під лавкою, де він її сам і залишив, а я, коли усе збирав, її просто не помітив. Вибачатися переді мною ніхто не збирався.

Теща спробувала якось розрядити ситуацію, пожартувала, що не по феншую усе зробив, та я після того зарікся у той гараж ходити й машину батькову чіпати. Придбав власний набір інструментів й надалі намагався обходитися ним.

Усе було мирно доки тесть одного дня не подався з друзяками ввечері до сауни, а машину покинув у дворі. Повернувся додому напідпитку й відразу ліг спати.

Теща було натякнула, що добре б авто у гараж загнати, але наполягати не стала. Гарно пам’ятала, що останнього разу сталося.

А вночі пішов град, та такий, що тестевій машині добряче дісталося. Навіть на лобовому склі тріщини пішли. Що тут почалося. В усьому винен був, звичайно ж, я.

– Тобі важко було машину загнати? Це ти мені навмисно помстився, що я тобі на ній їздити не дозволяю? – все ніяк не міг вгомонитися та кидався звинуваченнями Олександр Іванович.

Я тоді уже не стерпів, поговорив з дружиною, і наступного дня ми зібрали свої пожитки та поїхали жити до старенького бабусиного будинку.

Байдуже, що газу немає, і воду з колодязя треба носити. То все наживне і поступово зробиться. Головне, що на жоден куточок чи то будинку, чи то двору, для нас тут табу ніхто накладати не буде. Тут ми дружиною самі собі господарі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + seventeen =

Тесть до обіду вовтузився біля машини, а потім прийшов сусід і кудись його покликав. Почав крапати дощ і я загнав авто у гараж. Інструмент, що був розкиданий по усьому подвір’ї, дбайливо зібрав і став розклав на свої місця. Тут повернувся тесть і став кричати, що я без дозволу порпаюся у його гаражі