Тетяна Сергіївна дуже любила іноземну мову. Вона завжди справлялася зі своїми обов’язками. Батько доклав максимум зусиль для її розвитку. Тетяна не знала, що улюблений університет допоможе їй знайти близьку людину.

Вдачі Тетяни Сергіївни міг позаздрити кожен. Молода, симпатична, розумна і весела жінка завжди зачаровувала всіх. Вона могла легко знайти спільну мову з незнайомими людьми, завжди рада була прийти на допомогу. Тетяна Сергіївна вже 2 роки працювала викладачкою в університеті.

Вона викладала англійську мову. Кожен студент охоче відвідував пари, адже жінка завжди проводила заняття цікаво, професійно та змістовно. Вона давала добрі знання і була вимогливою до своїх студентів. Свій рівень знань вона здобувала важкою працею. Часто не висипалася.

Тетяна спочатку жила з батьком. Він працював вчителем і завжди бажав своїй доньці перевершити його. Вчительська зарплата багато не дозволяла, але Тетяна була старанною і наполегливою. Вона завжди надіялася на свої сили, і зараз із вдячністю ставиться до батька. Він віддавав останнє, але вона виправдала його надії.

Зараз вона живе на власній квартирі. Тетяна часто відвідує свого батька. За теплою чашкою чаю вони згадують минуле, жінка розповідає про ситуації із її теперішнього життя.

Кожного дня Тетяна Сергіївна із усмішкою заходила в аудиторію до студентів. Одного дня до неї після пар підійшла молода студентка. Вона хотіла записатися на індивідуальні заняття. До жінки часто поступали такі пропозиції, бо вона була прекрасним спеціалістом. Дівчину звали Олена. Чомусь її студентка нагадувала батька. Вона знайшла схожі риси.

Жінка із радістю погодилася. І вони домовилися про зустріч на вихідних. Протягом робочого тижня вони часто зустрічалися на лекціях. Так і проходило життя…змінювалися студенти, один навчальний рік на інший. Залишалися лиш незмінними спогади та мрії.

Тетяна жила сама. Вона весь свій час присвячувала роботі. Хоча таємно в думках вона мріяла про маленьких діток і люблячого чоловіка. Їй так хотілося підтримки і турботи. Тетяна втомилася бути сильною. Вона з радістю споглядала на маленьких діток, їхні усмішки.

Перед приходом студентки Тетяна вирішила заїхати до батька. Вона купила фруктів і смачної кави та вирушила до тата. Тепла розмова перетворилася на щиросердечне зізнання. Виявилося, що коли вона вступала до університету, її тато був закоханий у викладачку. Між ними спалахнули справжні почуття, які горять і до нині. Саме та жінка допомогла Тетяні стати на ноги. Від почутого жінка ледь не впала. Кожне слово різало їй серце.

– З цією жінко я і зараз підтримую стосунки. В нас є спільна донька, а в тебе сестра. Вона зараз теж навчається на факультеті іноземних мов…

– Чому лиш тепер повідомив, тату, чому лиш тепер…?

З такими словами Тетяна покинула батькову квартиру. Вона спішила додому, в голові були різні думки. Її переповняли і радість і біль.

Під дверима квартири на неї вже чекала Олена. Вона тримала фото їхнього спільного батька. Вони зайшли до вітальні. Розмову почала Олена. Тетяна зрозуміла, що це та її сестра, про яку тато говорив. Вона обмінювалися думками, спогадами. Чай був таким же теплим, як і їхні розмови.

Тепер Тетяна має сестру, вона вже не одна. І кожного дня вона дякувала Богу за цей подарунок.

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − seven =

Тетяна Сергіївна дуже любила іноземну мову. Вона завжди справлялася зі своїми обов’язками. Батько доклав максимум зусиль для її розвитку. Тетяна не знала, що улюблений університет допоможе їй знайти близьку людину.