«То може б ти щось інше на подарунок попросила замість фотосесії?», – спитала мене сестра Миколи. Через мою родильну пляму на обличчі всі довкола змушують мене соромитися, окрім мого коханого.

Від народження я маю родильну пляму на обличчі й ця вада зіпсувала мені ледь не усе життя. З дитинства я чую лише різноманітні насміхання від однолітків та, навіть дорослих. Бувши маленькою дівчинкою, я ніколи не мала друзів.

Моя мама дуже переймалася, що я комплексую, та це було важко не робити, коли усі постійно нагадують тобі про пляму на обличчі.

«Це твоя особливість, родзинка. Цінуй!», – говорить мені мама усе життя.

Та, звісно, я не можу полюбити своє зображення в дзеркалі. Фотографуватися я просто ненавиділа, адже це зайвий раз нагадувало мені про мою «родзинку». Не дивлячись на це, я зустріла Миколу. Хлопець казав, що закохався у мою плямку та чарівні очі. Про те, що я маю гарну фігуру, довге руде волосся та гарні сині очі я чула лише від двох людей – моєї мами та Миколи.

Якось напередодні дня народження я переглядала у соцмережі роботи одного фотографа, на яких була дівчина з родильною плямою та веснівками. Вона виглядала чарівною, наче заворожує своєю незвичністю. Я почала читати коментарі та була здивована, що там не було жодних насмішок та принижень. Усі захоплювалися сміливістю та неординарністю дівчини. Тоді я подумала, а може я б спробувала також полюбити фотографуватися? Або хоча б побороти фобію здаватися негарною?

Того ж вечора Микола запросив мене в гості. Вдома була його сестра, ми непогано ладнали, як мені здавалося. Я той час була така щаслива, показала фотографію дівчини з родильною плямою і кажу: «Микола, подаруй мені, будь ласка, сертифікат на фотосесію. Я хочу також спробувати».

Сестра хлопця посміхнулася й сказала: «То може б ти щось інше на подарунок попросила замість фотосесії?», – спитала мене сестра Миколи. Через мою родильну пляму на обличчі всі довкола змушують мене соромитися, окрім мого коханого.  І тоді я почервоніла також від сорому, нічого не змогла відповісти. Звісно, я була вже стійкою до образ, тому не заплакала, та все ж я занервувала.

–          Марічко, ти що таке кажеш? Моя дівчина найгарніша! Вона не така як інші! Подивися на її сині очі, в них потонути можна! А руде волосся, наче в русалки, а фігура така, що позаздрять усі моделі. Сонечко, звісно я подарую тобі сертифікат, я з такою радістю його подарую! – почав Микола. Я ледь стримувала сльози, почувши це.

–          Ми з батьками все ж думаємо, що ти міг би обрати когось… звичайного. Так би було краще, – сміючись сказала сестра Миколи.

–          А мені начхати, що ви там думаєте. Це – моя дівчина і я її кохаю. І вона найгарніша у світі!

Після цих слів Микола схопив мене за руку і ми пішли гуляти містом. Я плакала усю прогулянку, розуміла – родичі мого хлопця проти наших стосунків через цю кляту пляму на обличчі!

Я дуже важко переживала слова сестри Миколи. Навіть вже не хотіла ні святкувати день народження, ні влаштовувати фотосесію. Та мама з моїм коханим все ж вмовили мене прийняти подарунок.

Вони разом подарували мені гарну сукню, сплатили похід до салону краси та сертифікат на професійну фотосесію.  І я дуже їм за це вдячна. Фотографії вийшли просто неймовірними. Я навіть завела власну сторінку в соцмережі й отримала безліч схвальних коментарів під фото. Я закохалася у свій недолік. Відтепер я не соромлюся і не звертаю уваги на зауваження інших. А нещодавно Микола освідчився мені і зараз ми плануємо весілля. Тож, я у пошуках гарної весільної сукні.

Я відчуваю себе абсолютно щасливою, адже врода може бути різною. Та все найголовніше вважати себе вродливою та мати поруч тих, хто тебе любить та цінує не зважаючи ні на думку інших, ні на прийняті суспільством стандарти.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × 3 =

«То може б ти щось інше на подарунок попросила замість фотосесії?», – спитала мене сестра Миколи. Через мою родильну пляму на обличчі всі довкола змушують мене соромитися, окрім мого коханого.