Тоді я поділилась своїми думками з чоловіком. Влад сказав, що хотів зі мною поговорити про те саме

Після закінчення навчання в медичному інституті я поїхала в Нідерланди трохи заробити. Працювала на плантаціях тюльпанів. Було тяжко, адже мову я знала погано, а на зароблені гроші орендувала житло й купувала речі першої потреби. Але, завдяки тому, що мій медичний диплом, отриманий в Україні був європейського зразка, я, закінчивши додаткові курси в Амстердамі, змогла стати лікарем-окулістом.

Десять років я працювала в клініці, але згодом, назбиравши необхідну суму грошей змогла відкрити власний кабінет. В той час я познайомилась з Владом – хірургом, який колись разом з батьками іммігрував сюди з України. Ми почали зустрічатись і Влад зробив мені пропозицію. Я погодилась і ми одружились.

У весільну подорож ми поїхали в Таїланд, але повернувшись з відпочинку вирішили продовжити собі відпустку й поїхати ще відпочити в Україну.

У мене навернулись сльози на очі, коли я пройшлась босими ногами по ранковій росі у селі в бабусі. Я відчула свіжий подих лісу – нашого українського лісу, де навіть птахи співають солов’їною. Звичайно, в Нідерландах доволі мальовничі села з доглянутими фермами, але наше українське село здалось мені найгарнішим у світі.

Тоді я поділилась своїми думками з чоловіком. Влад сказав, що хотів зі мною поговорити про те саме. Він запропонував продати нашу квартиру в Амстердамі, а також наші кабінети й відкрити клініку в Україні. І, несподівано для себе я погодилась.

Уже за кілька місяців ми почали будівництво нашого будинку в бабусиному селі. Знайомі не розуміють, як можна залишити бізнес в Європі, аби переїхати в маленьке українське село, але ми ж чоловіком тепер відчуваємо себе по-справжньому щасливими. Ми очікуємо на народження нашої донечки й раді, що вона народиться саме на Батьківщині.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × three =

Тоді я поділилась своїми думками з чоловіком. Влад сказав, що хотів зі мною поговорити про те саме