«Ти мені більше не потрібен. Я вже подала документи на розлучення, – заявила мені дружина. – Хочеш знати причину? Я завжди сама. Тебе ніколи не буває вдома». А завжди вдома був, як виявляється, мій рідний брат. Як потім з’ясувалося, це він був біологічним батьком нашої дитини. І моя мати про це добре знала. «Синку, поступися. Твоєму брату і так зараз нелегко», – попросила вона

Усі мої колеги, з якими я працював пліч-о-пліч останні пів року, поспішають додому на новорічні та різдвяні свята. Один я залишаюся зустрічати Новий рік сам та ще й на чужині. Ні, я зовсім не скаржуся на своє життя. Пристойне житло у самому Парижі, куди колись так хотіла поїхати моя дружина. Висока, навіть за європейськими стандартами зарплата. Спочатку я не хотів працювати за спеціальністю, яку отримав в університеті, хоча й добре розбирався у програмуванні, але потім друзі вмовили, мовляв, такий талант продає. Так що у професійній сфері у мене все дуже й дуже непогано. А от на особистому фронті усе інакше. Нещодавно ще й мати несподівано зателефонувала. Очікувано попросила грошей.

Нас у батьків двоє. Я і мій молодший брат. Про те, що саме я старший, мені забувати ніколи не давали. Повинен бути самостійним. Батьки мене до повноліття догодували й на цьому зняли із себе всю відповідальність. А що? Закон ніхто не порушує.

Зовсім інша стратегія була відносно мого брата. У нього ж таке слабке здоров’я, то ж треба йому якось допомогти. І допомагали.

Синочок хоче розпочати власну справу? Треба стартовий капітал? Будь ласка, підтримаємо.

Квартира, що залишилася від бабусі, відразу йому дісталася. А ще ж там ремонт потрібно було зробити. Я ж повинен був залишатися поряд із батьками і як старший піклуватися про них. Особливо коли мати залишилася сама.

Після весілля довелося дружину привести у батьківський дім. Моя кохана була капризною та дещо агресивною, але любов вона така, сліпа і глуха. Дивно, та невістка зі свекрухою зажили душа в душу. Лише пізніше я зрозумів чому.

Дружина за підтримки мами затіяла капітальний ремонт, грошей треба було багацько, то ж я подався на заробітки.

Коли через чотири місяці повернувся додому, то виявив там свого брата. Його бізнес прогорів, квартиру він продав, щоб віддати борги, от і довелося повернутися до батьківського дому. Мати на пару з моєю дружиною носилися з ним як із писаною торбою.

Я усе терпів, але однієї чудової погожої днини дружина мені заявила:

– Ти мені більше не потрібен. Я вже подала документи на розлучення. Хочеш знати причину? Я завжди сама. Тебе ніколи не буває вдома.

Зручно так час вибрала. Спочатку розтринькала усі зароблені мною гроші й лише потім розлучення стала вимагати.

Дружина дружиною, можна й іншу знайти, а от дитину я віддавати не збирався.

– Чого ти опираєшся? – втрутилася моя мати. – Не твоя це дитина, а брата твого. Прошу тебе, синку, поступися, йому ж зараз і так нелегко.

Мене не зовсім чемно попросили звільнити житлову площу, та я особливо і не опирався.

Друзі якраз вчасно запропонувати спробувати попрацювати за спеціальністю в ІТ-сфері. Так я й опинився у Парижі.

Уся ота родинна Санта-Барбара поступово забувалася як страшний сон, але тут подзвонила мати та попросила грошей. Вона б ніколи на це не наважилася, якби не трапилося щось серйозне. Кошти потрібні були на лікування мого племінника, якого я колись виховував як свого сина.

Грошей у мене вистачає, а маленьке хлоп’я за гріхи своїх батьків відповідати не повинне. Потрібну суму я перерахував відразу. Не забувся підстрахуватися. Гроші надійшли на рахунки клініки у Німеччині, а не моєму брату. Йому я не довіряю.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × five =

«Ти мені більше не потрібен. Я вже подала документи на розлучення, – заявила мені дружина. – Хочеш знати причину? Я завжди сама. Тебе ніколи не буває вдома». А завжди вдома був, як виявляється, мій рідний брат. Як потім з’ясувалося, це він був біологічним батьком нашої дитини. І моя мати про це добре знала. «Синку, поступися. Твоєму брату і так зараз нелегко», – попросила вона