Ти – моя помилка молодості

У 17 років Таня стала мамою донечки Ані. Батько маленької теж ще хлопчисько – недавно виповнилось 18. З народженням крихітки наші молодята не поладнали, тому вирішили розбігтися. Молода мама після розлуки перестала доглядати доньку. Її вихованням займались рідні Тані. Через чотири роки, зустрівши нове кохання, дівчина зібрала свої речі та поїхала з ним у Грецію. А ні листів, ні дзвінків від неї не було.

Батькам було соромно за таку доньку. На серці стояв камінь і образа. Як же можна було залишити власну дитину? Тому й зустрічі з Тетяною вони не шукали.

Марія Петрівна та Степан Володимирович були дуже хорошими, вони нічого не жаліли для маленької Ані, тому дитина росла в любові і турботі. За виховання дівчинки відповідала бабуся, дідусь заробляв на життя. Аня і зараз каже, що саме вони є для неї батьками і вдячна за те, що дали їй дорогу в життя.

У хрещеного бабусі невдовзі мало відбутись весілля. Ані на той час вже було 19 років. Звичайно, що на весілля зібралася вся рідня, в тому числі й мама Ані. Вона вже вкотре вийшла заміж і народила третю дитину. Від попереднього шлюбу у неї був син 12-ти років, а молодшому лише 3. Дівчині хотілось поговорити і познайомитись з братиками, а заодне й спитати маму, чому та покинула її. Дідусь з бабусею були дуже хорошима, але їй завжди хотілось маминого тепла, вона страшенно сумувала за нею. Аня зберігала єдине фото мами, інші ж бабуся у гніві викинула. А Тетяна тим часом  спокійно вихвалялась своїми синами перед ріднею.

— Матусю,а я? — спитала Аня.

— Ти? Ти — моя помилка. Твій батько наполягав на аборті, потрібно було послухати його — промовила байдуже Тетяна й пішла.

Роки йшли, Аня вийшла заміж і поселилась у власній квартирі( за це дякувала стареньким та батькам чоловіка). Тут пролунав невідомий телефонний дзвінок.

— Привіт доню, це мама, мені тітка Марта твій номер дала. Я чула, ти живеш у власній квартирі. Це недалеко від коледжу в якому твій брат вчиться. Можна Іван поживе в тебе трішки? Як не як рідні. Знімати квартиру дорого, а в гуртожитку йому не подобається, ще й Коля від мене пішов, все так складно. Один син – студент, інший – школяр, а третій ще зовсім малий, – сказала та.

Ви помилились номером, – сказала у відповідь й поклала трубку.

Аня взяла доню на руки й промовила:

— Ходімо зустрічати тата, хутко збирайся, бо потім всі разом у гості до бабусі з дідусем підемо.

— А поїдемо разом на вихідних на озеро? – спитала маленька Вероніка.

— Ну звісно, сімейні традиції порушувати не можна!

Не всі рідні вважали вчинок Ані правильним. Говорили, що могла б допомогти братові, так як матері справді зараз важко приходиться. Проте вона мала власну думку і краще допоможе дідусю з бабцею, аніж жінці, яка вважає її помилкою.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four × 4 =

Ти – моя помилка молодості