Ти повиннна бути красивою, але не за мої гроші!

Ця історія про мою доньку і її чоловіка, які разом вже біля 5 років.

Назар одружився на Софії – худенькій, красивій, доглянутій дівчині. Вони дуже хотіли дітей і тут омріяна вагітність. Під час вагітності все було добре, до часу, коли вона пішла в декрет, працювати і заробляти вона перестала, а виплат вистачало лише на доньку.

“Донечко, що це в тебе?” – запитала я, прийшовши до них в гості, показавши на дві бутилки я ванній. Це найдешевший шампунь та кондиціонер.
Донька махнула рукою і сказала, що це Назар їй купив.

Самостійно Софія нічого собі не дозволяла купляти. Своїх грошей у неї не було. Всі декретні йдуть на доньку. Зарплата Назара – на харчування, комунальні…Лізі вже майже два… Софія в передчутті, що залишився лише рік до виходу на роботу дізнається, що знову вагітна.

Вона збирає гроші на а8орт, вона більше не хоче жити без грошей. Забороняти собі мріяти і хотіти що небуть.
Коли Софія з Лізкою приходила до мене, то в сльозах розказувала, що Назар її принижує. Він купляє солодощі (те, що вона найбільше любить) і не дозволяє їй їсти, мовляв це він для себе. Принижує її за лишню вагу, яку після вагітності через гормони і стрес і важко скинути.

Розказує, що в холодильнику для неї він виділив поличку – де є варена ковбаса і найдешевший сир…вона зобов’язана зварити йому на обід суп, запіканку і десерт, а собі окремо, жахливу їду, яку навіть встидно викидати, враження, що собакам лише…

І найбільший удар, який він їй завдає говорячи, що вона завжди сидить вдома: готує не смачно, в хаті брудно і за собою перестала слідкувати. В результаті – вагітність перервати не дозволяє. Погрожує, що розведемся. Що піде від мене до іншої. А я залишусь без нічого.

От вам і висновок…
Чому жінкам так потрібна робота в декреті. Та лише через те, щоб бути фінансово незалежним від своїх чоловіків.

Знайшла в мережі відео. До чого і чиє воно знайти не змогла, але контекст зрозумілий і без цього. Ролик показує історію з життя чоловіка і жінки. В ньому жінка просить допомоги і розказує про те, як важко бути всю вагітність і декрет залежною від чоловіка.

Дивитись на таке жахливо…

Кожен раз, коли розумію, що чоловіки вимагаються від жінки, щоб вона чудово виглядала, була в прекрасній формі, та щей з трьома дітьми…але не кожен чоловік готовий допомогти жінці в цьому.

Завжди у них питання : ” Для чого тобі це чи інше?”. А ми просто хочемо винлядати красивими не для нього, не для людей, а для себе. Подобатись собі в першу чергу. Після таких ситуацій розумієш, що чоловіки часто зовсім не такі хороші, якими намагаються здаватись, а жінки все ж не такі розумні, як їх описують в книжках.

Істина всіх стосунків в тому, щоб підтримувати один одного, а не самостверджуватись за рахунок партнера.

Дякую, що дочитали!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × three =

Ти повиннна бути красивою, але не за мої гроші!