Ти ж вдома – виглядай гарно!

Ти ж вдома – виглядай гарно!

Розкажу вам реальну історію, що зараз відбувається у житті моєї подруги. Історію, з якою на жаль стикаються дуже багато дівчат та жінок.

Молода, красива, дуже амбіційна дівчина здається знайшла своє кохання. Завагітніла… Не одразу, але вони розписалися. Гарна пара, а синочок який чудовий.

Проте зараз вона абсолютно залежна від чоловіка, адже пішла у декрет, щоб сидіти з малюком. Відповідно немає і доходу, більше того сім’я практично живе на кошти що отримують на дитину від держави. У них у домі є усе необхідне, ніколи б не сказав що ця сім’я потребує коштів.

Чоловік щоранку збирається й кудись іде, ввечері приходить. Коли б стільки заробляв, скільки ходить, то сім’я нічого б не потребувала. А останнім часом, подруга каже по секрету, що почав закидати їй зауваження щодо її зовнішнього вигляду. То йому не подобається в чому вона ходить вдома, то може б вона перефарбувала волосся, бо йому блондинки більше подобаються, а у неї довга руса коса, вона ж так випалить все волосся.
Було б для кого старатися.
Для людини, яку бачиш лише ввечері.

Коштів не вистачає, щоб купити малому кашу, пюре чи якісь йогурти-сирки, вона усе йому робить домашнє. Це добре, це корисно, але…
Дешеві сосиски та макарони тепер її улюблена їжа.

А він ще закидає їй щось щодо зовнішнього вигляду?
Це ж теж гроші, які він чогось їй дати чи то не може, чи то не хоче. Гарна кофтинка коштує грошей, тіні, туш, помада – усе коштує грошей. Вона б з радістю придбала усе собі сама, але у декретній відпустці, робота медсестрою у приватній лікарні приносила їй дуже хороший дохід.

Дійшло до випадку, коли чоловіка запросили на новорічний корпоратив, він сказав дружині, що іде вже безпосередньо перед самим святкуванням. А що більше цікаво, каже: «У тебе весь одяг такий сірий і не гарний. Я напевно піду сам на корпоратив, глянь що з тобою сталось, мені соромно з тобою іти». Й справді після вагітності її фігура трохи змінилася, але абсолютно не означає, що він має право так до неї говорити, тим більше принижувати.
Жінка цвіте – тільки біля хорошого чоловіка.

Дорогі жінки та дівчата, поважайте, будь ласка, себе, ви заслуговуєте до себе любові та гарного ставлення! Жоден чоловік, жодна людина не має права вас ображати! У стосунках треба поважати одне одного, тільки тоді ви будете справді щасливими.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × three =

Ти ж вдома – виглядай гарно!