У мене тільки одна донька. Все життя я хотів, щоб вона була забезпечена. Ярина росла дуже розумною. Вона поїхала працювати в Іспанію. Ярина покохала Марка,якого знала ще зі студентських років. Але хлопець видавав себе за зовсім іншого. Я ще тоді відчував, що добром це кохання не закінчиться.

Коли ми одружилися, то першим, що було у нас на думці – це матеріальне забезпечення. Я і дружина відчували, що ще не готові стати батьками. Для цього потрібно було трохи попрацювати. Коли в нас справи владналися, то ми наважилися на цей важливий крок. Я дуже хотів сина, але зрадів не менше, коли дізнався, що у нас буде донька.

Ярина росла в достатку. Віра доглядала за нею. Ми найняли ще няньку. Я теж намагався приділяти багато уваги донці. А потім все так швидко пройшло: садочок, школа, університет. Віра дуже хотіла, щоб Ярина була бухгалтером. Так і сталося. Донька закінчила престижну академію. Поки вона навчалася у неї з’явилося багато друзів. Ярина не захотіла працювати в місті, вона вирішила, що краще їй буде за кордоном. Відпускати доньку для мене було все одно, що прощатися з нею.

Віра підтримувала Ярину. Вона завжди мені повторювала, що вона хоче внуків. Для дружини від’їзд доньки був можливістю її сімейної реалізації, а не професійної.

Я дуже переживав, але таки відпустив. Ми часто спілкувалися. Я давав донці настанови і поради. Одного разу Ярина повідомила, що вона збирається додому на два тижні. Тоді якраз настали зимові свята.

Дружина наготувала різної смакоти. Це ж так прекрасно, коли дорога тобі людина спішить до тебе в гості. По – особливо це відчувається на свята. Якраз у неділю Яринка приїхала. Вона була не сама.

Донька привезла друга, який весь час був з нею в Іспанії. Я зрозумів, що йому дуже подобалася погода і новорічна атмосфера. Виявилося, що це її хлопець. Вони познайомилися в університеті. І вже 2 роки вони у стосунках. Ми з дружиною були шоковані. Але я відчув до нього недовіру.

Віра сказала, що я занадто себе накручую. Коли я спитав про весілля, Ярина відразу була готова відповісти.
– Тату, я знала, що ти це спитаєш. Річ у тому, що я мушу в Іспанії вирішити якісь справи і вже тоді будемо думати про серйозні кроки.

– Кохана, але я думав, ти не поїдеш. Я збирався сьогодні тобі зробити пропозицію.

Схоже, що моя донька нічого не знала, вона будувала зовсім різні плани, ніж були у Марка.

– Але я не можу зараз. В мене там контракт…

Моя донька таки обрала кохання. Вона скасовувала свої справи. Проєкт підготували конкуренти. До весілля було дуже мало часу. Ярина ні каплі не сумнівалася у своєму виборі. Віра кожного дня говорила про те, що донька принесла в жертву свою кар’єру. А я радів, бо знав, що сім’я набагато важливіша. У неї є ми, люди, які завжди допоможуть їй.

Весілля пройшло так, як планувалося. Ярина і Марк були дуже щасливими. Вони жили окремо від нас. Через тиждень до дружини зателефонувала донька. Вона плакала і я не міг зрозуміти, що вона каже. Виявилося, що Марк обікрав її і втік. Поліція вже шукала його.

Моя донька лила гіркі сльози. Я мав знайти цього крадія. Найбільше вона плакала через мрію, яку вона не здійснила. Її проєкт пропав, а шлюб розвалився. Після такого стресу ми поїхали з донькою відпочивати. Я доклав багато зусиль і купив їй будинок в Іспанії. Тепер моя донька починала все з початку…

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × five =

У мене тільки одна донька. Все життя я хотів, щоб вона була забезпечена. Ярина росла дуже розумною. Вона поїхала працювати в Іспанію. Ярина покохала Марка,якого знала ще зі студентських років. Але хлопець видавав себе за зовсім іншого. Я ще тоді відчував, що добром це кохання не закінчиться.