У спадок моїй дружині дістався старенький будинок її батьків.

У спадок моїй дружині дістався старенький будинок її батьків. І вона мріяла, як ми будемо жити у ньому разом з нашими дітьми. Але в нас не було ще достатньо коштів, щоб зробити в ньому ремонт, та купити все необхідне.

У ньому не було нічого для того, щоб можна було у ньому жити.

Жінка не могла ні про що думати, окрім тої хатини. Все не терпілося їй почати ремонт, та невдовзі переїхати туди. Ми вже зібрали необхідну суму, прийшлося брати ще кредит, але у нас з’явилися інші клопоти. Ми готувалися стати батьками. Поки нам було не до ремонтів.


Але чоловік наполягав на нашому переїзді. Ми жили у невеличкій квартирці. І з появою дитини тут стало замало місця. Тому жити у будинку набагато кращий варіант. Там і власне подвір’я є, та дитина зможе коли завгодно виходити на вулицю.

Ми потроху закуплялися необхідними матеріалами й щоб заощадити на робітниках, чоловік сам робив там всі роботи. Інколи й родичі приходили на допомогу. Зручно, що хатина знаходиться у хорошому кварталі, де є все необхідне. Зовсім поруч є дитячий садок, магазини. Та і школа знаходиться зовсім недалеко.

Робота просувалася дуже швидко. Чоловік часом і залишався на ніч там, щоб чим скоріше закінчити там роботу.

Незабаром все було готове. Лишилося завести меблі, та облаштувати дім. Для комфорту нашої донечки. Всі борги впали на плечі чоловіка, аби хоч якось йому допомогти я підшукувала роботу для себе. А за донечкою буде приглядати бабуся. Якраз до магазину, що знаходиться поблизу потрібні продавці. Мене прийняли, тому за декілька тижнів я приступлю до роботи.

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × four =

У спадок моїй дружині дістався старенький будинок її батьків.