У свекрів є два автомобілі – іномарки, щойно з салону. Ми з чоловіком намагаємось назбирати грошей хоч би на дешевшу машину, але поки ніяк не вдається

Батьки чоловіка вирішили, що їхні діти, ставши дорослими змушені самі влаштовувати своє життя. Свекор з дитинства говорив, що якщо діти не зможуть вступити на державну форму в інститут – поїдуть на заробітки, адже він не збирається оплачувати їхнє навчання. Саме тому Іван, мій чоловік, вступив в інститут тільки у двадцять три – тоді, як сам назбирав грошей. Там ми з ним і познайомились. Я була випускницею школи, а він – найстаршим студентом у нашій групі.

Одружились ми після завершення інституту. Весілля повністю оплатили мої батьки. А от чоловікові ні копійки не дали, адже це суперечило їхнім переконанням, що діти всього повинні досягати самостійно. Після весілля ми з Іваном переїхали у квартиру, яка була подарунком від моїх тата з мамою. Вони – люди небагаті, але завжди старались для нас із сестрою. Свого часу змушені були десять років провести на заробітках, щоб купити нам із сестрою по власній квартирі. Батьки Івана навіть ремонт нам не захотіли допомогти зробити, хоч і мали гроші.

«Діти повинні всього самі добитись, – говорив свекор, – тільки тоді вони цінуватимуть те, що мають. На батьків нема чого розраховувати».

Звичайно, я погоджуюсь з такою думкою, але ніяк не можу зрозуміти, чи не болить їм душа, коли вони бачать, як син працює на двох роботах, щоб забезпечити сім’ю? У свекрів є два автомобілі – іномарки, щойно з салону. Ми з чоловіком намагаємось назбирати грошей хоч би на потриману машину, але поки ніяк не вдається. Мої батьки хотіли дати грошей, але в мене вже совість не дозволяє стільки в них брати, тим більше, що вони зараз збирають на квартиру нашій дочці.

А свекри навіть не запропонують допомогти. Хіба це справедливо?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two × 4 =

У свекрів є два автомобілі – іномарки, щойно з салону. Ми з чоловіком намагаємось назбирати грошей хоч би на дешевшу машину, але поки ніяк не вдається