У своєму житті я зрозумів, що любов безумовна, вона не підвладна рокам. Я покохав одну прекрасну жінку. В той момент я думав, що ріднішої, ніж вона не знайду. Але вона користувалася моєю добротою і грошима. І я сам вже почав сумніватися в її любові до мене. Мій розум взяв вверх над почуттями.

Я дуже чекав на цей шлюб. Нарешті в моєму житті з’явилася та людина, якій я можу довірити своє життя, думки і почуття. Ми з Наталею знайомі вже 4 роки. Але лише недавно ми поєднали свої серця. Весілля було пишне та веселе. Наталя старша від мене на 5 років. Але я цього не відчуваю.

Дякую батькам за їхнє виховання. Вони зробили з мене справжнього мужчину. Наталя мала маленького сина від першого шлюбу. Його я любив як свого рідного. Після весілля ми разом вирушили у весільну подорож. Наша сім’я побувала за кордоном.

Після поїздки ми вернулися в рідне місто. Жили в мене. Наталя відразу захотіла змінити колір стін, стиль меблів, а кухню – взагалі викинути і купити іншу. Ще вона вирішила, що краще виділити окрему кімнату і зробити дитячу для Артурчика. До таких глобальних змін я не був готовий, але все таки згодився.

Мої батьки були не в захваті, але часто повторювали, що сім’я найважливіше в світі. Одного разу я спитав у Наталі про розлучення з першим чоловіком. Мене цікавило, чому він не забезпечує свого сина. Дружина не хотіла говорити про це.  Вона сказала, що втомлена і не має бажання згадувати минуле.

Наталя працювала вчителькою музичного мистецтва. Для неї робота не була основним захопленням. Вона любила розкіш і багатство.

– Коханий, вже багато часу пройшло, коли буде готова наша квартира? Мені набридли ці убогі стіни.

– Наталю, почекай день-два. Я важко працюю, хочу, щоб тобі і твоєму сину було добре. В той момент, коли твій колишній навіть не задумується про вас.

– Не смій так говорити! Він хороший…тобто, це його справа

В той момент я відчув холод від дружини і незрозумілі почуття. Одного разу я побачив, що до неї телефонував колишній чоловік, та не показував своєї цікавості. Ці дзвінки стали повторюватись.

Я запідозрив, що в той момент, коли я важко працюю, моя дружина витрачає мої ж гроші і таємно зустрічається зі своїм колишнім чоловіком. Я не витримав і спитав, де вона діває свої гроші і чому не вкладає у наш спільний бюджет.

– Як може бути спільний бюджет, якщо я виховую дитину і хочу виглядати красивою? Ти бачив мене і знав, що нас треба буде забезпечувати.

– Але ж ти розумієш, що я важко працюю і сам потребую допомоги?

– В такому разі нам нема про що говорити. Я завтра же з’їжджаю від тебе. Мій колишній чоловік вже кілька раз кличе мене до себе. Хоче помиритися.

Наступного дня моя дружина поїхала. Я не стримував її, хоч серце стискалося від болю. В житті бувають різні моменти, але саме такі, як відбулися зі мною вчать бути сильним, а до сильних щастя завжди приходить!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 − 7 =

У своєму житті я зрозумів, що любов безумовна, вона не підвладна рокам. Я покохав одну прекрасну жінку. В той момент я думав, що ріднішої, ніж вона не знайду. Але вона користувалася моєю добротою і грошима. І я сам вже почав сумніватися в її любові до мене. Мій розум взяв вверх над почуттями.