В моєму житті було багато знайомих, але Іван став ближчим за всіх. Його історію я буду довго пам’ятати. Іван закохався у Вікторію з першого погляду. Він знав, що вона була одружена і має двоє дітей. Як виявилося потім, хлопець зовсім був не готовий стати батьком для них.

Ще з самого дитинства наші з Іваном долі перепліталися. Ми разом ходили до школи. Потім – працювали разом. Іван розповідав мені про свої проблеми, а я – йому. В найтяжчі моменти я кожного разу звертався до нього.

Іван дуже довго не міг знайти свою кохану.. І через вісім років після трагічної розлуки з дівчиною, він зустрів Вікторію. Вона була старша від нього і мала двох доньок.

Коли я бачив його щасливі очі, то розумів, що Іван дійсно закохався. Признаюся чесно, я не думав, що він зможе когось полюбити.

Мама Івана не дуже хотіла приймати невістку з двома дітьми, але з цим їй довелося змиритися. Мій друг не надто хотів говорити про свою дівчину. Коли він йшов до неї, то я казав, щоб брав із собою якісь іграшки. В неї ж є дві прекрасні донечки. Але Іван зовсім не був до цього готовий.

Колишній чоловік Вікторії часто навідувався до них. Іван якось це сприймав по-дитячому. Він ревнував дружину. Я пояснював, що так і має бути. Це ж рідний батько. Цілком нормально, що він дбає про своїх дітей.

Іван перестав говорити зі мною. Він жив з мамою. До вікторії їздив не часто. Я вирішив рятувати друга. Він заплутався. Психологічно Іван зовсім не був готовий сприймати ситуацію. Йому потрібна була лише Вікторія. Але її життя не зовсім підходило Іванові.

Я вирішив йому розкласти по поличках його становище. Він часто ображався на мене. Але я не звертав уваги.

– Іване, ти знав, що Вікторія від тебе старша і вона має двох дітей. Чому ж у тебе така дивна реакція?

– Мені не подобається, що вона зустрічається зі своїм колишнім чоловіком.

– Але так буде завжди. Вибач друже, але тобі треба дорослішати.

Наша розмова тривала не довго. Іван, як завжди, ображався на мене. Це і не дивно, бо хто ж любить гірку правду.

Я вирішив зустрітись ще з Вікторією. Мені було цікаво, для чого ж їй такий молодий юнак, який створює їй додаткові проблеми. Жінка прийшла з меншою донькою. Поки вона гралася, я отримав відповіді на все. Вікторія дійсно любить Івана.

Ідучи додому, мене вразило те, наскільки жінка готова витримати за ради свого щастя. Коли настало день народження доньки Вікторії, Іван дуже переживав. Він не знав, що їй купити, і як себе поводити. Він розповів мені, що ледве себе стримував, коли побачив Петра. Чоловік спробував залишитися з Вікторією. Вони хотіли поговорити про розподіл часу і аліменти. Іван пішов додому. Коли він мені це розповідав, мені здавалося, що я розмовляю з підлітком.

Одного разу Вікторія зателефонувала до мене і попросила зустрітися. Вона передала мені конверт і сказала, що більше не може терпіти цю дитячу поведінку.

З того часу вони не спілкувалися. Іван важко пережив розлуку, але я знав, що він зможе взяти себе в руки. Вікторія вчинила правильно, це було єдине мудре рішення з цієї ситуації.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × 5 =

В моєму житті було багато знайомих, але Іван став ближчим за всіх. Його історію я буду довго пам’ятати. Іван закохався у Вікторію з першого погляду. Він знав, що вона була одружена і має двоє дітей. Як виявилося потім, хлопець зовсім був не готовий стати батьком для них.