Варення зруйнувало дружбу

Вероніка і Кароліна були подругами з дитинства. Спочатку разом ходили в дитячий садочок, а пізніше сиділи за однією партою у школі.

Дівчата виросли і їхні шляхи трохи розійшлися, проте міцна дівоча дружба не дала тріщин. Кожні вихідні подруги зустрічались і весело проводили час. Вони ділились секретами, давали одна одній поради і підтримували у складний для кожної час.

Вони були немов рідні й здавалося ніщо не зможе зруйнувати такий міцний зв’язок. Та доля вирішила інакше. Вероніка захворіла. Симптоми ГРВІ проявились якраз в період вихідних, тому дівчина все зваживши прийняла рішення відлежатись і попити чаю з малиновим варенням. На її думку, це точно мало б спрацювати.

Перевіривши комірку Вероніка побачила, що, як на зло, варення у неї закінчилось. Не роздумуючи дівчина подзвонила подрузі, щоб поділитись своєю печаллю. Кароліна вислухала її, висловила свої співчуття і порадила скористатись послугами кур’єра зі служби доставки.

Такий перебіг подій образив Вероніку. Вона сподівалась, що подруга примчить до неї прихопивши з собою банку запашного варення. Інша ж не вбачала нічого образливого. Адже легкий кашель і біль у горлі не є чимось катастрофічним. Кароліна навпаки навіть при таких симптомах турбувалась, щоб подруга не йшла нікуди й скористалась послугами доставки. Та Вероніка вбачала турботу в іншому.

Турбота для неї це насамперед вчинки. От, якби Кароліна захворіла, то вона не те що б прийшла, вона б прилетіла до неї з тим варенням і ще цілим пакетом ліків. Тільки б та скоріше одужала. А подруга навіть не обмовилась про щось подібне.

Рідні Вероніки не поділяють цієї думки. Для них Кароліна хороша дівчина. Вони вважають, що донька даремно ображається через таку дрібницю.

А яка ваша думка? Кароліна й справді вчинила погано і на неї варто ображатись чи трагедія цієї ситуації надумана?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four × five =

Варення зруйнувало дружбу