Василь, наш зять, прийшов на все готове. Ремонт був уже зроблений, а гроші на меблі були наших весільним подарунком молодятам

Мене дуже непокоїть ситуація у сім’ї доньки. Вона з зятем живе у квартирі, яку ми купили для дочки. Можна сказати, що Василь, наш зять, прийшов на все готове. Ремонт був уже зроблений, а гроші на меблі були наших весільним подарунком молодятам. Для доньки ми з чоловіком ніколи нічого не шкодували, заробляємо непогано, тому готові були й надалі допомагати. Але те, що Василь принципово ні до чого не хоче докладати рук мені здається несправедливим.

Нещодавно телефонує донька, каже, що в них вийшла з ладу пральна машинка.

– Полагодьте, – кажу, – а якщо Василь сам не може, то нехай запросить майстра й заплатить йому гроші.

– Василь всі гроші віддав своїм батькам – у них ремонт, – невинним голосом відповідає донька, – може б ви з татом дали нам невелику суму на нову пральну машину?

Мене це трохи обурило. Так, донька зараз не працює, бо знаходиться в декретній відпустці й за кілька тижнів має народжувати. Але чому зять, який працює й прийшов на готову квартиру не хоче докладати до неї своїх зусиль? Врешті-решт, чому вони хочуть купувати нову пральну машинку, а не полагодити стару?

– Василь сказав, що нова – краще, – відповіла донька, яка звикла слухати чоловіка.

Звичайно, я не могла допустити, щоб вагітна донька прала руками, тому допомогла: того ж вечора сама викликала майстра до них додому, який полагодив пральну машинку й сама йому заплатила.

Але відчуваю, що у нас із зятем має бути серйозна розмова, адже він абсолютно не бажає бути господарем у власному домі. Можливо, йому не подобається те, що документально квартира записана на нашу доньку, але він же там також живе. Чому за все маємо платити ми з чоловіком, в той час, як Василь своїм коштом допомагає батькам утримувати їхню квартиру? Так, колись вона перейде йому, я це розумію, та й за батьками врешті-решт потрібно доглядати, але чому про своїх батьків він хвилюється, а про батьків дружини, тобто нас з чоловіком, абсолютно ні? Навпаки, ще ми маємо давати їм гроші! Ми віддали доньку заміж не для того, щоб після весілля утримувати ще і її чоловіка.

Як вважаєте, треба поставити зятя на місце чи все ж він правий й не повинен вкладати нічого у квартиру, яка належить нашій доньці?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + twelve =

Василь, наш зять, прийшов на все готове. Ремонт був уже зроблений, а гроші на меблі були наших весільним подарунком молодятам