Відповідно, ми відмовили тітці в її проханні й подарили звернутись до Юлі з такою пропозицією, на що почули про себе багато «цікавого»

Тітка Марина, сестра мого батька, не має сім’ї. Вона уже пенсійного віку, але заміж ніколи не виходила, дітей не має. Відповідно, я і моя сестра Юля – найближчі її родичі. У тітки є старенька хатинка в селі, яка дісталась їй від батьків та трикімнатна квартира у місті, на яку вона заробила, їздячи по заробітках. Квартиру вона завжди здавала в оренду, але коли Юля виходила заміж, тітка розщедрилась і подарувала сестрі своє житло. Всі були шоковані таким дорогим подарунком, адже навіть наші батьки подарували доньці на весілля всього лиш пральну машину. Ми розцінили такий жест, як домовленість між тіткою та Юлею, що остання догляне пенсіонерку на старості.

Але нещодавно мені зателефонувала тітка Марина й запропонувала «угоду»: ми з чоловіком беремо на себе зобов’язання її доглянути, а вона складає на заповіт на моє ім’я, що коли її не стане, старенька хатинка в селі відійде нам.

Ми з чоловіком, вислухавши таку «цікаву» пропозицію, очманіли. Річ у тому, що ми самі живемо в орендованій квартирі з двома дітьми в той час, як моя сестра Юля, яка нещодавно вийшла заміж, живе з чоловіком у просторій трикімнатній квартирі, подарованій тіткою, як виявляється, просто так! А ми, значить, повинні, брати на себе відповідальність за літню жінку просто тому, що вона залишить нам напіврозвалену хату в селі, де ми ніколи й так не будемо жити.

Відповідно, ми відмовили тітці в її проханні й порадили звернутись до Юлі з такою пропозицією, на що почули про себе багато «цікавого», мовляв, ми бездушні істоти, яких цікавлять тільки гроші.

Родина перестала з нами спілкуватись, але, чесно кажучи, ніякої провини ми за собою не відчуваємо.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + 13 =

Відповідно, ми відмовили тітці в її проханні й подарили звернутись до Юлі з такою пропозицією, на що почули про себе багато «цікавого»