Віктор сказав, що кохає іншу. А я просто допомогла йому зібрати речі, подякувала за роки, прожиті разом й обняла на прощання

Чоловік залишив мене, коли Ангеліні було вісім. Вона наша пізня дитина. Є ще старший син Олег, але на той момент у нього вже була власна сім’я. Вони з дружиною Олесею часто приходили до нас й говорили, що хочуть бути такою щасливою парою, як ми з чоловіком.

В принципі, для усіх знайомих ми з Віктором були зразковою сімєю. Завжди усміхнені, завжди за руку. Я виставляла в соціальних мережах фото, де чоловік мене обіймає та дарує квіти. Друзі писали захоплені коментарі, в яких відчувалась нотка заздрощів.

Напевно, саме через заздрість стаються найжахливіші у світі речі. Так відбулось і в моєму випадку.

Світлана, моя найкраща подруга, яка частою гостею в нашому домі, якій я довіряла всі таємниці (тільки зараз розумію, що це було фатальною помилкою), забрала мого чоловіка із сім’ї.

Я жила собі спокійно, абсолютно ні про що не здогадуючись, коли мені зателефонував чоловік і сказав, що ми мусимо розійтись – він кохає Світлану і не може й надалі цього приховувати від мене.

Я не робила істерик – а який сенс? Просити залишитись чоловіка, який сказав, що кохає іншу жінку – безглуздо, а кричати, влаштовувати сцени й бити посуд – беззмістовно.

Тому я просто допомогла йому зібрати речі, подякувала за роки, прожиті разом й обняла на прощання.

Чоловік усе сам пояснив дітям. Квартиру, яку ми придбали разом, залишив мені й пообіцяв фінансово допомагати доньці. Словом, наше розлучення відбулось без сліз, судових тяганин, емоційних сцен та зруйнованої дитячої психіки.

Я не заборонила чоловікові спілкуватись з донькою, адже, щоб там не сталось між нами, для неї він завжди буде батьком.

А вільний час, який тепер у мене з’явився, я присвятила собі. Записалась у спортзал, на уроки музики. Почала відвідувати салони краси, на які завжди не вистачало то часу, то грошей.

Через два роки після розлучення я познайомилась зі Святославом. Він старший за мене на три роки, також розлучений, але дітей від першого шлюбу в нього немає. Тому чоловік радо познайомився з Ангеліною та Олегом і, на диво швидко, з ними подружився.

Через кілька місяців залицянь, Святослав покликав мене заміж. І я погодилась.

Зараз ми з Ангеліною живемо у його заміському будинку. Свою квартиру я здаю в оренду, а отримані гроші складаю на навчання Ангеліни.

Можу із впевненістю сказати, що зараз я щаслива. Так, у моєму житті сталась така неприємна річ, як зрада і розлучення, але я рада, що знайшла в собі сили пройти це достойно, запобігши тим самим цілій низці проблем!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 12 =

Віктор сказав, що кохає іншу. А я просто допомогла йому зібрати речі, подякувала за роки, прожиті разом й обняла на прощання