Він знав, що Ірина була раніше одружена й зараз зрозумів, що це за зустрічний чоловік

Ірина, моя сестра дуже рано вийшла заміж. Ми, як могли, намагались відмовити її від цього шлюбу, адже з самого початку бачили, що Ілля, її наречений – хлопець несерйозний. В нього були одні гулянки в голові, а до сімейного життя він абсолютно був неготовий.

Але Ірина зробила свій вибір й вийшла заміж за Іллю. Батьки організували весілля власним коштом, адже у зятя грошей не було. Але два роки сімейного життя дались сестрі нелегко. Постійні сварки та ревнощі з боку чоловіка виснажували Ірину. Вона виправдовувала таку поведінку Іллі тим, що він просто занадто сильно її кохає та боїться втратити.

Одного разу Ірина зловила чоловіка на зраді. Це була сусідка. Тоді сестра ледь не збожеволіла від горя, адже не очікувала такого від чоловіка. Ми не стали нагадувати Ірині, що попереджали її про такий кінець стосунків. Усі намагались її підтримати, як могли.

Я запропонувала сестрі поїхати зі мною на роботу у Францію. На диво, Ірина погодилась. Кілька місяців ми працювали дуже тяжко, не маючи часу навіть прогулятись місциною. Але згодом Ірина почала ходити гуляти окремо від мене. А потім познайомила мене з Жаном. Він був однолітком сестри, ще й бізнесменом. Чоловік закохався в мою сестру без пам’яті. Весілля вони зробили в Парижі. Я ще ніколи не бачила сестру такою щасливою.

Жан забезпечив мою сестру всім необхідним. Згодом в них народились хлопчики-близнюки. Ірина стала ще й щасливою мамою. Якось, приїхавши в Україну, Ірина зустріла в рідному місті колишнього чоловіка. Ілля дуже постарів. Було видно, що він зловживає алкоголем. Сестра всміхнулась й сильніше стиснула руку Жана. Чоловік обійняв її. Він знав, що Ірина була раніше одружена й зараз зрозумів, що це за зустрічний чоловік.

В той момент Ірина ще раз подякувала долі, що все склалось саме така і зараз вона – найщасливіша жінка на світі, не дивлячись на ті труднощі, через які їй довелось пройти.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eight − 1 =

Він знав, що Ірина була раніше одружена й зараз зрозумів, що це за зустрічний чоловік