Влад і Марія познайомилися давно. Між ними виникла симпатія. Дівчина старша від Влада на 5 років. В неї було двоє дітей. Зі своїм чоловіком Марія розвелась. Одного разу Влад повідомив, що хоче одружитися з Марією, але батьки Влада знали, що дівчина його використовує.

Влад мав благородні риси характеру. Він був ввічливим, любив допомагати батькам, знав правила етикету та не дозволяв маніпулювати собою. Він слідкував за собою, бо знав, що зовнішній вигляд важливий. Його серце полонила Марія. Вона була старша від нього на 5 років. Але хлопець розумів, що це не є проблема.

Але батьки Влада не розділяли його поглядів. Їм здавалося, що вона буде маніпулювати сином.

Це була не єдина проблема. Марія мала 2 дітей від першого шлюбу. Батьки відмовилися сприймати її. Їх шокувало те, що Владові доведеться утримувати не своїх синів. Але він був щасливий. Вона теж розуміла, що в надійних руках. Всі, хто їх знав, казали, що це ідеальна пара.

Влад твердо вирішив, що батьки не мають впливати на його долю. Він захотів створити сімю з Марією. Дівчина ніколи не знайомила його з батьками. Влад захотів навідатись до них. Це був важливий крок, бо без цього весілля не могло би відбутися.

Батьки хлопця добре знали Марію, вони встигли висловити свою думку щодо неї. Одного разу вони таки виділили день на те, щоб відвідати родичів. Спочатку поїхала до Владових. Марія спекла два яблучні пироги і купила подарунки. На жаль, батьки Влада не захотіли говорити з жінкою. Неохоче дивились на неї. Навіть до хати їх не пустили. Ситуація була не зовсім приємною. Марія не захотіла їхати вже до своїх батьків. Жінка була засмучена. Вони повернулися додому.

Після такого Влад зрозумів, що не важлива думка батьків. Йому тоді не судилося познайомитися з майбутніми родичами, але щоб не було, вони все одно одружаться.

На наступний день Марія сама запросила своїх батьків в гості. Вони були старшого віку. Дуже привітно і приязно прийняли Влада. Хлопець повідомив про наміри одружитися. Сказав, що кохає Марію і готовий взяти відповідальність за дітей. Вони повідомили, що в дітей є тато і він чудово дбає про них, але сміливість Влада оцінили. У хлопця появилися ревнощі. Він не дуже радів з того, що Марія зустрічається із колишнім чоловіком.

Батьки попрощалися і пішли додому. Влад вирішив поговорити з майбутньою дружиною.

– Маріє, ти часто бачишся зі своїм чоловіком?

– Тільки двічі на тиждень. Я везу до нього хлопців. Це нормально. Я шокована цим питанням. По-моєму, ти не зовсім розумієш, що таке доросле життя.

– Чому ж? Просто я кохаю тебе і боюсь, що ти повернешся до нього.

– В тобі говорить маленька дитина. Владе, тобі вже час дорослішати. В мене є 2 хлопчики,я ще третього маю виховувати?

Після цього Влад передумав одружуватись. Йому було образливо чути такі слова. Важко давалося це рішення хлопцю, але він знав, що чинить правильно. Марія, мабуть, думала, що він передумає і прибіжить  назад. Але через тиждень Влад зібрав речі і повернувся на свою квартиру.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 6 =

Влад і Марія познайомилися давно. Між ними виникла симпатія. Дівчина старша від Влада на 5 років. В неї було двоє дітей. Зі своїм чоловіком Марія розвелась. Одного разу Влад повідомив, що хоче одружитися з Марією, але батьки Влада знали, що дівчина його використовує.