Володимир постарів. Донька говорила, що візьме його до себе, але потім сказала, що не може, адже батько чоловіка, який купив молодій сім’ї цю квартиру, проти.

Ніна, дружина мого брата Володимира, залишила його понад десять років тому. Вона пішла до чоловіка, значно заможнішого, аніж мій брат. Володимир дуже побивався після тієї події. Тим більше, що в нього залишився семирічна донька Віта. Ми з родичами, як могли, намагались допомагати братові з дитиною. Звичайно, що йому було нелегко, як фізично, так і морально. Але, на щастя, Володимир зміг опанувати себе й почати життя заново заради доньки. Він замінив Віті й батька й маму. Звичайно, Ніна періодично з’являлась, але ніяким чином не брала участі у вихованні доньки.

Коли Віта виросла, брат нарешті зміг полегшено зітхнути. Я рекомендувала йому знайти якусь жінку, аби влаштувати особисте життя, але він усе відмовлявся. Центром його життя була Віта.

Але дівчина швидко почала самостійне життя. Уже у вісімнадцять років Віта вирішила виходити заміж. Батько був не проти. Він завжди мріяв про онуків. Але яким здивуванням стало для Володимира те, що обранцем його доньки став…син від першого шлюбу того чоловіка, який колись забрав із сімї її маму. Брат не знав, як бути, але вирішив не ставати на перепоні щастя доньки. На весілля до Віти Володимир не пішов, аби зайвий раз не бачити колишню дружину. Але молодят привітав, подарувавши їм чималу суму грошей.

До зятя брат ставився добре, але це коштувало йому неймовірних зусиль. Й онуків Володимир любив. Жодного разу не сказав доньці скільки болю йому приносить те, що вона стала дружиною сина його ворога. Тільки деколи я бачила, як навертаються сльози на очі брата, коли він чув, що діти не можуть приїхати до нього, адже хочуть відвідати батьків зятя. Звичайно, свекор Віти – бізнесмен, який міг дати дітям набагато більше, аніж мій брат. Володимир відчував це. Він знав, що діти більше тягнуться до тієї родини, адже звідти їм більше зможуть допомогти. Також Володимиру боляче було чути, коли донька телефоном називає батьком його ворога.

Володимир постарів. Донька говорила, що візьме його до себе, але потім сказала, що не може, адже батько чоловіка, який купив молодій сім’ї цю квартиру, проти. Так брат і залишився сам. Мені як молодшій сестрі довелось взяти на себе догляд за ним.

Брат часто питає, чи телефонувала донька. Я говорю, що телефонувала, але приїхати не може. Язик не повертається сказати йому, що Віта, з того часу, як брати поселився в мене, жодного разу про нього не згадала. А він присвятив їй життя.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen − nine =

Володимир постарів. Донька говорила, що візьме його до себе, але потім сказала, що не може, адже батько чоловіка, який купив молодій сім’ї цю квартиру, проти.