Вона проміняла мене на іншого, але невдовзі ми зустрілись.

Сергію 38 років. Він успішний, молодий та щасливий сім’янин. Піднявся з нуля і керує свою компанією, знайшов справжнє кохання та побудував міцну сім’ю.

Одного разу поїхавши в столицю для вирішення власних справ у відрядження в столицю. Там він зустрів молоду і дуже красиву дівчину Христину. Це сталося випадково як тоді здавалось Сергію. На стоянці де він припаркував своє авто, Христина йшла і підвернула ногу, бо була на високих підборах. Сергій відразу замітив Христину і вона йому дуже сподобалась, він вирішив допомогти дівчині, завіз її до лікарні. Вони обмінялись номерами телефонів, та згодом зустрілись знову. За декілька зустрічей Сергій зрозумів що закохався і не хоче відпускати Христину, та жити на два міста, та робить їй пропозицію руки та серця. Христина погодилась та переїхала до Сергія.

Все мало б бути чудово, молода сім’я, власний дім, але пішло все не так, як здавалось би на перший погляд. Через те, що фірма Сергія була ще молода, чоловік був змушений багато часу працювати, виконувати обов’язки як посадові, так і навчати персонал який він набирав на роботу. Тому приїжджав здебільшого пізно ввечері та надто стомлений. А молода дружина хотіла романтики, виходів у світ та цікавого життя, а не буденності.

Христина була справді дуже привабливою жінкою і на неї задивлялись багато знайомих Сергія, та і просто незнайомих чоловіків. І одного вечора вона вирішила все ж вийти та розвіятись у нічний клуб. Там вона Христина познайомилась із молодим та енергійним хлопцем Русланом, він відразу підняв їй настрій та не давав сумувати. Так і шли дні Сергій працював та розвивав свою справу, їздивши у відрядження, а Христина з головою пішла у новий роман із Русланом.

Одного дня приїхавши з відрядження у своє місто Сергій зайшов у відомий бізнес-центр, для зустрічі зі своїми партнерами. В ресторані в якому він домовився зустрітись із ними, він був дуже здивований коли побачив свою дружину за сусіднім столиком з молодиком. Сергій все зрозумів, не підіймав скандалу, та переніс зустріч. Поїхав додому та зачекав Христину там для розмови. Він розповів що бачив її з іншим. Христина не стала приховувати, і сказала що в усьому винен Сергій він не приділяв уваги ні їй, ні їхнім стосункам і що їй набридло його чекати самотніми вечорами з роботи. Вони прийняли рішення розлучитись.

Минуло з того моменту 10 років. У Сергія вже була нова сім’я дружина та донька, в якої було саме день народження. Він поїхав за подарунком для своєї принцеси – так він її називав. І тут вибравши в магазині омріяну дівчинкою ляльку він зустрічає свою колишню дружину Христину. Вона працювала в магазині продавцем-консультантом. Він був дуже здивований, бо ледь впізнав дівчину, вона вже не була такою яскравою красунею як тоді коли вони познайомились. Христина привіталась, та запитала для кого Сергій купує ляльку. Він відповів що для своєї доньки. «Отже, одружений» – сказала Христина. Сергій відповів – «так». Більше вони не бачились знову, але обличчя Христини він запам’ятав на все життя. Христина була дуже засмучена після їхньої зустрічі. Вочевидь вона жалкувала що колись вона обрала іншого.

 

Не завжди все складається гладко і з першого разу, але якщо не опускати рук все приходить у свій час. Сергій вже не працював по стільки годин як раніше, і займався лише управлінням свої компанії. І був щасливий, бо в будь-який момент міг дозволити своїй сім’ї полетіти у будь-який куточок світу відпочивати. Проводив вечори біля каміна зі своєю дружиною з чашкою чаю, і вкладав свою принцесу спати кожної ночі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × 2 =

Вона проміняла мене на іншого, але невдовзі ми зустрілись.