Ви ще з тещею не жили

Коли ми одружилися з моєю дружиною, в силу фінансових труднощів того періоду, нам довелося пів року жити у нашої тещі, і я не знаю кому свекрухи не догодили, але у відповідь скажу, що вони ще з тещею не жили.

Власне любов тещі до мене з’явилася з першого погляду, це було кохання, хвилинка іронії в студію. Власне не сподобався я їй, не такого чоловіка вона шукала для своєї доньки, занадто старий, не такий багатий, постійно щось нове дізнавався про себе, а ще коли й довелося переїхати тимчасово до батьків дружини, то для мене це взагалі було випробування.

Я постійно чув якісь докори й звинувачення, то пізно приходжу з роботи, певно завів коханку, то розкидую свій одяг по всій квартирі й тому подібне. Але остання історія взагалі мене розсмішила.

Власне, вирішив я свою дружину запросити на побачення, оновити почуття як кажуть. Дружина збиралася якраз в кімнаті й тут чую із-за дверей голос тещі: “Ви як вже йдете в ресторан, то візьми з собою гроші, а той твій чоловік може і не заплатить за тебе, таки він у тебе, своєрідний”. Мене це аж розсмішило, але через деякий час – стало трохи неприємно, коли проаналізував всі її висловлювання і фразочки за останній час, то зрозумів, що теща мене взагалі не сприймає і не поважає.

Я прийняв рішення терміново переїжджати від батьків і це було максимально вчасно, бо в іншому випадку – вороття вже не було б. Зараз у нас кращі відносини, але я все одно відчуваю ту напругу між тещею і мною, тому не кажіть, що лише свекрухи можуть виснажувати свої невісток, це вони ще з професійною тещею не жили.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

thirteen − 1 =

Ви ще з тещею не жили