«Виходила заміж за красеня, а зараз, подивіться, який товстун, ще й лисий», – Вікторія голосно засміялась, вказуючи на мене

Коли ми познайомились з Вікторією я був кандидатом у майстри спорту та фітнес-тренером. Моя фізична форма завжди приваблювала дівчат, дружина теж не була виключенням. Вона часто говорила мені, що я подобаюсь їй як чоловік та їй дуже лестить заздрість подруг.

Але це було раніше. З часом з фітнес-центру довелось звільнитись, бо дружина ревнувала. Прийшлось шукати іншу роботу. Згодом я повністю припинив зайняття спортом, втратив м’язову масу та почав лисіти. Крім всього іншого з’явилась ще й зайва вага.

Я перестав бачити в очах дружини те захоплення, що раніше. Вона почала мене соромитись. Звичайно, це не могло мене не хвилювати. З часом Вікторія стала відверто говорити, що я не цікавлю її як чоловік, адже замість рельєфного торса в мене з‘явився животик.

Одного разу за сімейною вечерею вона при всіх посміялась з мене, мовляв, чоловік у неї непривабливий.

«Виходила заміж за красеня, а зараз, подивіться, який товстун, ще й лисий», – Вікторія голосно засміялась, вказуючи на мене.

Звичайно, мене як чоловіка це не могло не образити. Я жодного разу не робив жінці зауважень стосовно її зовнішності, хоча вона теж далеко не топмодель, а за роки сімейного життя набрала десяток-другий зайвих кілограмів. Але я чудово розумів, що зовнішність оманлива та тимчасова, ми одружуємось з людиною і жити нам з її характером.

Після того, як Вікторія образила мене при всіх, моє ставлення до неї змінилось. Хіба це правильно, принижувати чоловіка, ще й в присутності інших людей. Ввечері я поговорив з дружиною, намагаючись з’ясувати, чому вона так вчинила.

«Ти перестав мені подобатись, – пояснила Вікторія, – якщо ти не відновиш свою фізичну форму – нам далі не по дорозі.»

Ці слова остаточно дали мені зрозуміти, що вона права – нам не по дорозі. Що ж, кохана, ти добилась свого – я подаю на розлучення!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + twenty =

«Виходила заміж за красеня, а зараз, подивіться, який товстун, ще й лисий», – Вікторія голосно засміялась, вказуючи на мене