Я була готова почути що завгодно, але тільки не це. Мені легше було б пережити, якби дружина чоловіка сказала, що моя присутність їх втомила

Нещодавно приїхала я в гості до брата Михайла. Він старший за мене на чотири роки, а його дружина Ліля мого віку, тому ми з нею завжди гарно ладнали, можна навіть сказати, що були подругами. Мені завжди приносила радість зустріч з братом та його дружиною, але я ніколи не приїздила на довго. Зазвичай я лишалась на день-два, а потім поспішала додому. А цього разу я взяла відпустку й приїхала на цілий тиждень. Думала, що ми разом чудово проведемо час.

Перших два дні так і було. Ми гуляли та дивились фільми, але потім я побачила, що між братом та його дружиною з’явилась якась напруженість. Я не маю звички лізти в чужу сім’ї, але все ж вирішила запитати брата чи, часом, це не через мене. Чесно кажучи, я чекала почути у відповідь, що в них просто якесь непорозуміння між собою з іншого приводу, але брат чесно сказав, що справа в мені. Ну, не зовсім в мені. А в тому, що я – його сестра й Михайло, на думку дружини, поки я в них гостюю повинен давати вдвічі більше грошей на продукти, ніж раніше. Як виявилось, у них з дружиною різні гаманці й вони все ділять навпіл, в тому числі, й витрати на харчування. А тут приїхала я й Вікторія не вважає справедливим платити стільки за продукти, як і Михайло, адже я – його гостя і брат повинен платити за мене.

Я була готова почути що завгодно, але тільки не це. Мені легше було б пережити, якби дружина чоловіка сказала, що моя присутність їх втомила, аніж почути, що я їх об’їдаю! Річ у тому, що в сім’ї моїх батьків, як і моїй з чоловіком завжди сімейний бюджет був спільним, тому такий стан речей в родині мого брата мене дуже здивував. Я б ніколи не подумала, що Ліля – така весела та приємна виявиться дріб’язковою скнарою, яка до копійки вираховує, хто скільки витратив.

Того вечора я залишила братові гроші за продукти й поїхала додому. Напевно, це був останній раз, коли я приїжджала до них в гості!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eleven + 19 =

Я була готова почути що завгодно, але тільки не це. Мені легше було б пережити, якби дружина чоловіка сказала, що моя присутність їх втомила