Я дуже люблю свою дружину. Але її сім’я в мене забирає всі сили. Ми живемо окремо, але брат Ольги, Іван, постійно потрапляє в різні ситуації. Тоді його проблеми стають нашими. Ми вже багато коштів віддали, тепер і на власні потреби не залишилися.

Моя дружина любить свою сім’ю. Це зрозуміло, бо, напевно, кожен з нас вважає, що родина – це найдорожче. Але вона настільки зацікавлена у ній, що забуває про мене і нашу дитину. Коли ми познайомилися, я вже знав і чув, що моя майбутня дружина із багатої і заможної родини. Вони мають свою ферму і непогано на ній заробляють. Ольга не одна в сім’ї. Вона має молодшого брата.

Хлопець дуже любить пригоди. Він часто потрапляв в різні неприємності. Мій свекор багато разів захищав його. Ці стресові ситуації погано впливали на його здоров’я. Одного разу Іван побив машину, яка була взята в кредит. А відшкодовувати прийшлося нам. Іноді у свекра не вистачає коштів на такі пригоди.

Я, звісно, погодився позичити, але ці кошти нам легко не далися. Ми з дружиною важко працюємо. У нас свої плани і вони точно не стосуються чужих проблем. Але я поставився з розумінням. Такі ситуації почали повторюватися. Ми вже не знали, що робити.

Іван ріс дуже проблемним. Мені здавалося, що більша частина грошей завжди йшла на те, щоб покрити його збитки. Одного разу до нас зателефонували з банку і сказали, що на нас оформили кредит. Ми оторопіли з дружиною. В мене навіть сумніву не було щодо того, хто це зробив.

Біда Івана нічого не навчила. З кожним роком було все гірше і гірше. Виплачувати кредит зовсім не входило в наші плани. Я пішов до свекра і змусив його це робити. Ми домовилися, що він перепише на нас квартиру. Таким чином він хотів відшкодувати збитки. Я вже збився з рахунку. Дуже багато коштів було витрачено нами на Івана. Моя дружина намагалася рятувати стосунки між мною і її сім’єю. Але я надто любив Ольгу, щоб залишити її в біді.

Думка про кредит не давала нам спокою. Щомісяця ми перевіряли чи оплачено. Так тривало 2 роки. На роботі в мене почалися проблеми. Дійшло до того, що мене скоротили. Ми вирішили переїхати на ту квартиру, яку свекор обіцяв. І тут на нас чекали пригоди.

Дружина повідомила, що батьки не займалися документами. У них проблеми на фермі. Урожай цього року поганий і заробітку не було ніякого. Всі гроші йшли на покриття кредиту. Повертати борг нам ніхто не збирався, як і переоформляти квартиру.

Ми з дружиною вирішили, що вже досить з нас. Ольга почала плакати. Вона розуміла, що так не може далі продовжуватися. Їй було не зручно перед мною.

– Дякую, що ти в мене є. Ти завжди мене підтримуєш. Ми з тобою і в біді і в радості.

– Не хвилюйся, я тебе кохаю і ніколи не залишу.

Після теплої розмови ми вирішили переїхати до мене в село. Там пожити на нашій дачі, поки не знайдемо вихід. Ольга не змогла пробачити своїх батьків. Їй набридло постійно залишатися в тіні свого брата. Досить того, що вона віддавала кошти йому, і в кінці залишилась ні з чим.

Пройшов час, я влаштувався на роботу. Ольга виховувала сина і мала репетиторство. Цього вистачало для життя. Про проблеми Івана ми вже не хотіли чути нічого. Але і ніхто до нас не звертався. Думаю, вони зрозуміли, що вже термін терпіння вийшов.

Одного разу зателефонували батьки дружини і повідомили, що вони переписали квартиру на неї. Тепер вона може там жити. А вже за хвилину пролунав дзвінок. Вони зайшли до нас і привітали нових господарів. Іван теж прийшов. Ми були приємно здивовані. Батьки вибачилися і побажали нам діток, бо вони хочуть ще внуків.

Через місяць ми вже жили в нашій квартирі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ten + 20 =

Я дуже люблю свою дружину. Але її сім’я в мене забирає всі сили. Ми живемо окремо, але брат Ольги, Іван, постійно потрапляє в різні ситуації. Тоді його проблеми стають нашими. Ми вже багато коштів віддали, тепер і на власні потреби не залишилися.