Я дуже люблю свою дружину. Ми зовсім недавно одружилися, але в нас вже є син. Ольга весь час проводить з ним. Але часу на хатні клопоти не вистачає. Я запросив свою маму, щоб допомогла мені з цим, коли дружина поїхала до тещі. Реакція дружини мене здивувала.

Я ніколи не був прибічником швидкого шлюбу. Тому, сам одружився в 29 років. До цього в мене були одні нещасливі стосунки, які навчили мене багато чому. Я по-іншому глянув на світ. І вже наступного разу мої стосунки закінчилися шлюбом. В такому віці, який був в мене, я вже мав певні кошти на нерухомість, плюс ми взяли кредит і купили квартиру. Після цього, ми з дружиною довго не думали і вирішили, що нам час стати батьками.

Після народження дитини, наше життя дуже змінилося. Ми хотіли бути відповідальними батьками. Намагалися максимум присвятити час дитині. Я важко працював, заробляв кошти. А дружина весь час проводила із сином.

Влад ріс дуже капризним. Дружина весь час гойдала його і коли син засинав, то йшла доробляти хатні справи. Іноді так було, що вона не мала часу зварити їсти. Я її розумів і намагався щось перехопити в кафе.

Ольга була дуже відповідальною. Вона завжди ходила біля сина. При перших його криках Оля опинялася біля його ліжечка. Я намагався підміняти Ольгу, але робота забирала в мене всі сили і я ледве мав час на себе.  Іноді так виходило, що я не мав можливості попити кави. Дружині це не подобалось.

Ольга дуже дратувалася. Вона мала зриви і плакала часто. Мама дружини не часто навідувалась до нас. Вона жила далеко. Раз на місяць теща бувала в нас. Вони з дружиною прибирали в хаті. А я тоді мав час, щоб поспілкуватися із сином наодинці.

Влад дуже був схожий на мене, а ще більше – на мою мама. Одного разу моя дружина вирушила до тещі. Вона взяла Влада і поїхала. Оля залишила багато клопоту. Я нічого не міг знайти. Все було розкидано. В хаті  творився справжній безлад. Я вирішив запросити свою маму. Вона в мене жінка працьовита і завжди була рада допомогти.

Я переживав, як моя дружина відреагує на це, але іншого виходу я не бачив. Ми з матір’ю довго розмовляли. Вона спекла смачний пиріг. Я запропонував їй залишитися до завтра. Якраз мала приїхати Ольга і вона могла б погратися з онучкою. Мама погодилася.

На наступний день я не знав, якої реакції очікувати від моєї дружини. Я переживав, як вона сприйме той факт, що моя мама перебирала її речі.

Ольга виглядала радісною і щасливою. Вона відпочила і вже готова була братися до роботи. Коли зайшла на кухню, то не повірила своїм очам: все було прибрано і охайно заховано. Вона дуже здивувалася цьому. Ольга знала точно, що це не міг я зробити.

Коли моя мама вийшла до нас, усмішка Олі вмить пропала.

– Вітаю, невістко, сподіваюсь ти відпочила і набралася сил. Я тут трішки навела красу в твоєму домі. Знаю, що тобі важко, тому з радістю вирішила допомогти.

– Дякую вам. Я не сподівалася на таке. Для мене це сюрприз.

Пізніше Оля сказала, що дуже рада, що мама з розумінням до ситуації поставилася. Потім дружина зателефонувала до моєї мами і запросила в гості. Вона підготувала подарунок для неї. Я був дуже радий, що в нас така дружна родина, а головне – у ній панує взаєморозуміння.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eleven − 7 =

Я дуже люблю свою дружину. Ми зовсім недавно одружилися, але в нас вже є син. Ольга весь час проводить з ним. Але часу на хатні клопоти не вистачає. Я запросив свою маму, щоб допомогла мені з цим, коли дружина поїхала до тещі. Реакція дружини мене здивувала.