Я готовий попрощатись із рідним будиночком

Скільки теплих спогадів.
Вчора я продав рідну домівку. Усі меблі чи якісь інші речі я залишив новим власникам, адже не маю куди їх забрати.
Я чоловік, мав би бути металевий характер, але мені так важко перегортати цю сторінку життя. Коли я прощався з будинком до мене підійшов сусід, ми поговорили наче рідні, і якось обом стало дуже сумно.

Ми домовились, що я якось ще загляну в село – посидіти, згадати роки нашої молодості. Але навряд чи видасться нагода ще тут побувати, адже переїжджаю з дружиною в інше місто.

А скільки спогадів, скільки життя прожито в цьому будинку.
Це будинок моїх батьків, яких, на жаль, уже немає в живих, а для переїзду нам потрібні були кошти.

Хоч ми й жили в місті, проте до батьків ходили в гості дуже часто. Трохи їм допомагали, а везли з собою назад безліч консервації: варення, огірочки, помідори та улюблена мамина кабачкова ікра.

Декілька років після їх смерті ми приходили та постійно доглядали будинок. Відремонтували паркан, дружина навіть садила трохи грядки, у нас було напевне найбільше помідор на селі, дуже вже ми любимо томатний сік, та і домашнє завжди смачніше та здоровіше.

Ми приїжджали сюди для того, щоб душа трохи відпочила, набратися сил та енергії чистої природи.
Зараз у мене підвищення на роботі й змушений переїжджати до іншого міста на постійне місце проживання. Як же не хочеться прощатися із таким рідним для нас місцем, навіть квартира в якій ми жили була не такою рідною як цей будинок в селі.

Таке життя, без прощання з минулим не може бути майбутнього. Хай новим власникам там буде добре, ми щиро їм цього бажаємо. Прийшов час перегорнути цю сторінку життя.

Розповів вам цю історію і на душі стало легше.
Теплі спогади зігріли мою душу, тепер я готовий попрощатись із рідним будиночком.
Дякую, що прочитали. Будьте щасливі у своїх домівках!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five + 14 =

Я готовий попрощатись із рідним будиночком