Я готовий на все, аби досягнути результату.

Мені всього 18. Ще не встиг я закінчити школу, як мої батьки вже відправляють мене на роботу. Кажуть, що я чоловік, майбутній батько і повинен забезпечувати себе, а потім свою сім’ю. Я не готовий ще до цього всього. Перш за все мені ще потрібно закінчити університет. Але мої батьки стоять на своєму.

Я не проти знайти собі якійсь підробіток. Але не так, щоб не вступати до університету. Без цих знань мені буде важко знайти собі якусь хорошу роботу. Мати перспективи та надалі розвиватися. Самостійно я не зможу досягнути того, якщо не закінчу навчання.

Я мрію працювати у сфері медицини. Бути хірургом. Тут шкільних знань з уроків біології зовсім не достатньо. Та це серйозна професія, яка потребує знать та наявності диплома. Тому тут важливо навчатися та постійно розвиватися. Щоб бути хорошим спеціалістом. Від мене буде залежати життя людини.

Для цього я добре навчався, щоб успішно скласти всі екзамени, та вступити на бюджет. Аби батькам не було важко, ще оплачувати моє навчання. Я готовий і паралельно підробляти. Щоб приносити гроші в сім’ю і на свої потреби не просити у батьків. На що я тільки не піду, але щоб вступити до університету. І мати шанс на самореалізацію.

Вони все ніяк не можуть мене зрозуміти. Якщо я зараз буду працювати, то перспективного майбутнього у мене не буде. А це і державна робота, тобто без місця не лишуся. Та й усі потребують в послугах кваліфікованого спеціаліста.

Я вже і рідних підмовляв, щоб вони поговорили з батьками. Але ті все стоять на своєму. Іншого виходу, як переїхати до бабусі я не бачу. Звичайно, не хочеться псувати відносини з батьками. Але якщо це стосується мого життя, мого майбутнього. Я піду на все, аби досягнути результату.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 2 =

Я готовий на все, аби досягнути результату.