Я й гадки не мала, що знайомство мого хлопця з рідною сестрою зруйнує моє кохання.

«Подвійна зрада» – я як ніхто знаю, що означає цей вираз. Згадую цю болючу мить завжди неохоче, та сьогодні бажаю розповісти, може все ж легше стане. В той день я запросила сестру поїхати з друзями на природу. Ми тоді з моїм хлопцем організували великий з’їзд: усі наші друзі виїжджали за місто з наметами.

Я запросила молодшу сестру поїхати разом з нами на відпочинок, заодно я планувала познайомити свого хлопця з сестрою. Я й гадки не мала, що знайомство мого хлопця з рідною сестрою зруйнує моє кохання.

Аля молодша від мене всього на два роки й ми з нею дуже схожі зовнішньо, та за характером зовсім різні. Коли погляди мого хлопця та сестри зустрілися, я зніяковіла. Аля дивилася на мого Руслана так, наче зустріла давнього кумира. Руслан же з цікавістю розглядав мою сестру з ніг до голови.

Я тоді заспокоювала себе, що мені це все здалося. Та тільки коли ми вже повечеряли нашою компанією та мали б спати, Руслан сказав, що планує ще поплавати у річні вночі. Я його бажання не підтримала та вговорювала залишитися зі мною в наметі. Хлопець запевняв, що він ненадовго.

Десь з пів години я чекала на Руслана. Раптом почула знайомий дівочій сміх. Вже не пам’ятаю як, але я вийшла з намету та дійшла до річки. Я тоді побачила те, що буду бачити у нічних жахах, мабуть, що, все життя. Моя сестра та хлопець напівоголені стояли у воді та обіймалися. Руслан хотів поцілувати Алю, а та у відповідь сміялася. Я підійшла ближче і вони мене помітили. Жоден з них нічого не став пояснювати.

Наступного дня нашим з Русланом стосункам прийшов кінець.

Зараз Аля та Руслан виховують доньку. Тільки я й досі не можу пробачити подвійну зраду, тож навіть і не знаю, як рідна племінниця виглядає. Підтримувати стосунки з родиною сестри мені боляче.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × one =

Я й гадки не мала, що знайомство мого хлопця з рідною сестрою зруйнує моє кохання.