Я намагався пропускати це повз вуха, але коли дізнався, що він є серед запрошених на наше весілля – почав відверто нервувати

Ми з Вікою уже замовили ресторан для весільної церемонії. Усе повинно бути гарно й урочисто. Продумали все до дрібниць – від відтінку бутоньєрок до начинки у весільному торті. Але є один момент, про який я дізнався тільки нещодавно: серед запрошених гостей зі сторони нареченої є колишній хлопець Вікторії.

Річ у тому, що Костя – син подруги моєї майбутньої тещі. Вони з Вікою колись жили в одному дворі, а потім почали зустрічатись. Зі слів моєї нареченої, у них з Костею справа йшла до весілля, але перед самими заручинами хлопець її покинув, сказав, що розлюбив. Звичайно, Віка тяжко пережила цей розрив. Але її мама, Ніна Василівна, у всьому винила дочку, адже уже налаштувалась бачити в ролі свого зятя сина подруги. Вона намагалась помирити дочку з хлопцем, але нічого не вийшло.

За якийсь час ми почали зустрічатись з Вікою і її мама, ніби з цим змирилась. Але ніколи не втрачала нагоди згадати про те, що Костя був кращим. Я намагався пропускати це повз вуха, але коли дізнався, що він є серед запрошених на наше весілля – почав відверто нервувати. А раптом, у Віки ще не охолонули почуття до колишнього й на нашому весіллі вона думатиме не про мене, а про нього?

Коли я намагався делікатно поговорити з майбутньою тещею про це – вона не хотіла нічого чути.

От тепер сиджу і думаю, що робити: почити сімейне життя зі сварки з тещею чи поступитись власною гордістю і терпіти присутність колишнього моєї нареченої на нашому весіллі?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four × 2 =

Я намагався пропускати це повз вуха, але коли дізнався, що він є серед запрошених на наше весілля – почав відверто нервувати