Я не сказала матері про те, що виходжу заміж, аби зайвий раз не злити

З Орестом ми зустрічались три місяці. Він мені надзвичайно подобався, як, у принципі, і всім. Всім, окрім моєї мами.

А справа вся в тому, що Орест одягається доволі провокативно, має багато татуювань і займається рок-музикою. Мама ж усе це вважає за «дитинство», адже в її розумінні дорослий чоловік повинен носити діловий костюм, їздити на авто, а не на електросамокаті й працювати в офісі, а не за комп’ютером. Хоча Орест у мене графічний дизайнер й працює з дому.

Щоразу, побачивши нас разом, мама, просто при Оресті починала розповідати мені про те, якого завидного жениха я втратила в особі сусідського Мар’яна.

Так, раніше ми з Мар’яном зустрічались, але характер у нього, м’яко кажучи, не з легких. Через те, що він дозволяв собі на мене нагримати, я припинила ці відносини.

Та для мами це стало справжнім ударом. Адже вона вбачала в хлопцеві тільки перспективного майбутнього зятя, який зможе забезпечити й мене, і її. Тому я неодноразово змушена була вислуховувати її звинувачення в тому, що втратила єдиний шанс вибитися в люди.

Мене, звісно, таке ставлення мами до мого вибору ображало. Я, врешті, доросла людина.

Аби уникнути постійних докорів, я переїхала до Ореста. А до мами приходжу лише в гості, і то не надовго. Коли вона починає заводити одну й ту саму тему, я швиденько збираюсь.

Нещодавно Орест зробив мені пропозицію. Мамі, звичайно, я нічого не сказала. Радості моєї вона не розділить, а тільки, навпаки, додасть ложку дьогтю. Вирішила сказати їй пізніше, постфактум. Тоді, можливо, вона не ставитиме палок у колеса.

Тому ми з нареченим, на зекономлені на весільній урочистості гроші, полетіли в Домінікану й одружились там.

Тільки я допустилась фатальної помилки, завантаживши фото з нашого свята в соціальну мережу.

Наступного дня після повернення додому біля наших дверей стояла… моя мама!

Вона прямо на порозі зробила скандал, що ми одружились за її спиною. Ледве прокльонами на нас не почала сипати. Коли я намагалась мамі пояснити, що не сказала їй тому, що вона не може прийняти мій вибір, мама тільки вилаялась і пішла! Оце так подарунок на весілля!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eighteen − two =

Я не сказала матері про те, що виходжу заміж, аби зайвий раз не злити