Я ніколи не думав, що мій друг мене може зрадити. Коли я познайомив своїх товаришів з Ольгою, то відразу побачив заздрість у їхніх очах. Після нашого весілля Ольга багато працювала. Вона взагалі не з’являлася дома. От тоді я зрозумів, що нашому шлюбу прийшов кінець.

Всі мої хлопці казали, що моя дівчина – справжній скарб. Ольга була дійсно дуже красивою та ввічливою. Її скромність підкупила багатьох. Але саме я став тим щасливчиком, якого вона покохала. Але мої батьки сумнівалися, що Ольга щиро мене кохає. Вони думали, що їй просто подобаються мої дорогі подарунки та побачення.

Я з повагою ставився до Ольги. Вона полонила мою душу. Її я кохав безмежно і мої почуття були щирими. Я прислухався до батьків, але їхні слова були безпідставними. Мене турбувало те, що батьки відразу почали погано ставитися до Ольги.

Ми зустрічалися два роки, а потім я їй освідчився. У нас було прекрасне весілля. Жили ми в моїй квартирі. Я давно вже відкладав на нерухомість. І ось ці кошти знадобились. Ольга мала свій власний магазин. Частину тих грошей я вирішив вкласти у бізнес для дружини. Ольга вміло керувала. Вона почала заробляти. Я працював програмістом. Наша сім’я вже мала власний бюджет.

Ольга дуже віддалилася від мене. Вона була постійно зайнятою. Вдома її часто не було. Приходила лише вночі, а зранку йшла на роботу. Так тривало дуже довго. Я вже забув як вона виглядає. Ми перестали обговорювати наші плани. Вихідні перетворилися на будні дні. Така ситуація мені зовсім не подобалася. Але я сам винен, бо повівся на її маніпуляції.

Десь через місяць я вирішив поговорити з нею. Мені хотіло сказати їй про те, що мені потрібна дружина, я хочу їсти смачну домашню їжу, ходити з нею на прогулянку, і. звісно, хочу виховувати. дітей.

Ольга, як завжди, повернулася пізно з роботи. Але я дочекався її. Вона мені зізналася, що давно мене не кохає. Через це Ольга не спішила швидко приходити додому. Вона спеціально сиділа на роботі, щоб менше бачитися зі мною.

– Я давно хотіла тобі це розказати. Більше себе мучити не хочу. Ти зробив для мене дуже багато і я вдячна тобі за все.

Хто він?

– Твій друг, Дмитро. Ми таємно зустрічалися. Він дуже переживає, не знає, як ти сприймеш цю інформацію.

– Як ви могли? Я вам довіряв і навіть гадки не мав, що ви так вчините зі мною.

Після нашої розмови, я зрозумів. Що мої батьки не помилялися щодо Ольги. Моя любов затьмарила мені очі. Ольга віддала мені магазин і ми розлучилися. Більше її, як і Дмитра, не було в моєму житті.

Але зараз я відчуваю себе спустошеним. Поки мені не хочеться йти на роботу, зустрічатися з друзями, колегами, проте я вірю, що далі життя зміниться і все налагодиться.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ten + nineteen =

Я ніколи не думав, що мій друг мене може зрадити. Коли я познайомив своїх товаришів з Ольгою, то відразу побачив заздрість у їхніх очах. Після нашого весілля Ольга багато працювала. Вона взагалі не з’являлася дома. От тоді я зрозумів, що нашому шлюбу прийшов кінець.