Я попросив друга слідкувати за моєю квартирою, яку я здаю в оренду на час тривалого відрядження. Коли я повернувся додому, зрозумів – Андрій всі гроші від квартирантів забирав собі й мені віддавати не збирався.

Я працюю в айті-сфері та часто маю довготривалі відрядження до інших країн. Від батьків нам з сестрою дісталося по квартирі кожному. Оскільки я часто в роз’їздах – здаю своє житло. Я додому приїжджаю максимум на місяць, тож мені простіше якесь житло на цей час винаймати, а власну квартиру здавати в оренду. Це дивно виглядає, але у мене дуже добросовісні квартиранти, підтримують житло в належному стані. Їм зручніше щомісяця мені готівкою віддавати, на картку пересилати чомусь їм важко, думаю це через комісію. Ось вже два роки моя сестра Аня забирає гроші від квартирантів, а потім або скидає на картку, або віддає мені усю суму по приїзду.

Того разу Аня сказала, що не впевнена чи зможе вона щомісяця  квартирантами зустрічатися, бо вона завагітніла і тепер має купу справ. Та я й розумів, що їй не до цього. Вирішив свого друга попросити, Андрія.

Ми з Андрієм спілкуємося зі шкільних років, він не лише мій друг, також він у добрих стосунках з чоловіком моєї рідної сестри. Можна сказати, Андрій – друг нашої родини. Думаю, не варто й говорити як я йому довіряв.

Забирати плату за оренду Андрій охоче погодився, я ще пообіцяв йому частину від щомісячної суми за його витрачений час.

Зі спокійною душею я відправився у відрядження до Німеччини на пів року. За увесь час Андрій грошей за оренду на картку не пересилав, говорив, комісія дуже велика. Я й не зважав, мені не принципово. Хоча я гроші ці відкладаю на купівлю нерухомості закордоном. Хочу переїхати до Європи та влаштуватися в іншу фірму. Квартири там дорогі надзвичайно, мені доведеться продати своє житло та додати кошти, які я відкладаю вже два роки. Та я ще не зібрав усю суму. Орієнтовно я мав купувати нерухомість через рік.

Коли я повернувся додому, зрозумів – Андрій всі гроші від квартирантів забирав собі й мені віддавати не збирався. Він спочатку переносив нашу зустріч, а потім зізнався, що мав проблем із грошима і через це витратив усі мої. Я тоді запитав, що він збирається з цим робити.

«А що тобі? Ти обіднієш? По закордонах їздиш весь рік, міг би й пробачити борг старому другу», – сказав Андрій.

Я був здивований. Так, я подорожую і працюю одночасно, але я зміг цього домогтися і це не причина не віддавати мені мої ж кошти. Я настільки довіряв Андрію, то документально ніяк не завірив своє доручення другові, тож довести те, що у мене просто викрали гроші, я не міг. Тож я попався на велику суму. Я дуже засмутився, адже ще пів року і я нарешті б зміг хоч щось почати дивитися у Європі.

Я навіть не знаю, як про це розповісти сестрі та її чоловіку, та чи треба взагалі про це розповідати. Так, ситуація з Андрієм вкрай неприємна, але ж я теж винен. З іншого боку він може так і моїх рідних навколо пальця обвести й було б добре їх попередити про це.

Наступного дня моя сестра покликала мене на тематичну вечірку. Вона хотіла сповістити усіх рідних та друзів про стать майбутнього малюка. Після цього я не знав що робити, адже Андрій також був серед запрошених.  Не хотілося псувати вечірку рідній сестрі, тож я вирішив не казати про те, що сталося.

Надалі я все ж намагатимуся домовитись з квартирантами про сплату за оренду карткою. Адже розумію, що сестрі буде не до моїх питань, а більше я тепер нікому, окрім неї й не довіряю. Про Андрія думаю розповісти рідним згодом, не хочу зараз їх хвилювати ще через це.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × five =

Я попросив друга слідкувати за моєю квартирою, яку я здаю в оренду на час тривалого відрядження. Коли я повернувся додому, зрозумів – Андрій всі гроші від квартирантів забирав собі й мені віддавати не збирався.