Я познайомився з Настею і відразу закохався. Але бути з нею мені не судилося. Потім я зустрів Олену. Вона дуже довго не хотіла знайомити зі своєю мамою. Виявилося, що вона від мене приховує свого сина від першого шлюбу, якого весь цей час виховувала бабуся.

Коли я познайомився із Настею, то думав, що вона моя єдина любов. Два роки ми з нею зустрічалися. Разом ходили на концерти, весілля. Я дуже радів, що вона мене розуміла. Настя була моєю підтримкою та опорою. Весілля ми відсвяткували у дружній атмосфері. Гостей багато не запрошували. Вже через рік наша сім’я розпалася. Почалися ревнощі. Настя вирішила, що я її зраджую з колегою по роботі.

Для мене це було важке випробовування. Але вже через 3 місяці я зустрів Олену. Жінка зачарувала мене. Випадкова зустріч стала доленосною. Вона працювала бухгалтером. Я вважав, що не слід гаяти час. Ми почали жити разом.

Весілля ми не робили. Олена була вже одружена. Для нас це було вже не так принципово. Я радів, що знайшов споріднену душу. Ми жили в однокімнатній квартирі. Нам дозволила там пожити тимчасово тітка Олени.

Я не знав, як мій вибір сприймуть батьки. Так само мене цікавили рідні Олени. Дружина зізналася, що вона втратила батька, коли їй було 20 років. Її мама живе одна.

Коли ми поїхали до моїх батьків, то Олена зізналася, що вагітна. Це була дуже радісна новина. У нас народилася донька. Ми назвали її Марія. Я вирішив, що пора вже, нарешті, запросити в гості тещу. Я жодного разу її не бачив. Для мене це було, навіть, дивно. Але дружина промовчала.

Одного разу Олена вирішила поговорити зі мною. Вона сказала, що її мати виховує свого онука, сина Олени від першого шлюбу. Вона не хотіла говорити ні мамі про мене, ні мені про свого сина.

– Тепер ти все знаєш. В мене є ще одна дитина. Якщо ти не захочеш після цього жити зі мною, то можеш піти.

– Чому ти не сказала швидше?

Боялася. Не кожен зараз хоче бути з розлученою жінкою. Та й не відомо, як син відреагував би на тебе.

– Нам треба негайно поїхати до них. Я хочу побачити їх, познайомитися.

На щастя, зустріч пройшла добре. Влад мене полюбив. Теща теж раділа, що її донька знову покохала. Вона не могла відвести очей від Марії. Тепер теща знала, що вона має ще й онучку. Вона запропонувала нам всім жити разом. Довго не думаючи, ми погодилися. Через деякий час наша сім’я переїхала жити до тещі. Я дуже радів, що все так сталося. І сказав дружині, щоб вона завжди говорила мені тільки правду.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twenty − 19 =

Я познайомився з Настею і відразу закохався. Але бути з нею мені не судилося. Потім я зустрів Олену. Вона дуже довго не хотіла знайомити зі своєю мамою. Виявилося, що вона від мене приховує свого сина від першого шлюбу, якого весь цей час виховувала бабуся.