Я працюю в кондитерській і мені на все вистачає

Я працюю в кондитерський, у своїх сестер. Займаюсь доставлянням замовлень по магазинах та ресторанам. Мої сестри зайнялись випічкою, після того, як закінчили інститут. Середня сестра вміла дуже добре пекти, а старша мала бізнесову жилку, я в той час ще навчалась у школі.

Так вони спочатку пекли в дома самі, набивали клієнтуру, пізніше зібрали грошей і відкрили свою першу, невеличку пекарню на Площі Ринок. Збут пішов там дуже добре, і середня сестра вже не встигала пекти сама, тому найняли людей, вона займалась зазвичай закупками продуктів для випічки. Іноді могла їздити на курси для того, щоб почати готувати щось нове, та відбирала і передавала досвід новому персоналу.

Старша займалась усім іншим, за пару років вони відкрили близько 5 пекарень у різних містах, тому справ було багато. Коли я підросла, ми стикнулись із тим, що деякі замовлення, особливо на свята, торти та короваї потрібно було доставляти по окремості та в чітко зазначений час. Я вже тоді отримала права, і якось запропонувала сестрам підвести їхнє замовлення через те, що кур’єр не встигав його забрати.

Я добре справилась, і вони запропонували мені розвозити замовлення для людей, також брати участь в їхній справі. Альтернатив тоді було не дуже багато і я погодилась. Про, що не пожалкувала, ми пропрацювали ще десять років, за той час в кожної з нас вже було житло в кого будинок, в мене була невеличка, але хороша квартирка в новобудові. Хороша машина для себе, і зручна робоча.

Кожна із нас могла вільно поїхати подорожувати, а на Різдво ми завжди всіма сім’ями збирались, та їхали в гори в Альпи. Хтось скаже, що це все не моя заслуга і я, все це маю тільки завдяки моїм сестрам, я з цим погоджусь. Але скажу тільки те, що кожна з нас приклала вдосталь зусиль, аби справа стала такою успішною, адже працюємо ми дотепер.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 4 =

Я працюю в кондитерській і мені на все вистачає