Я приїхала на день раніше з відпустки, яку подарував мені чоловік. Коли я відкрила двері квартири, зрозуміла до чого був той подарунок.

Чоловік подарував на День народження путівку закордон аби я відпочила. Тільки зі мною він не поїхав, казав, відпочинок на самоті також потрібен. Я тоді здивувалася, адже ми завжди відпочивали разом. Та подумала може й дійсно варто відпочити один від одного.

Тижневий тур до Греції був дуже насичений та цікавим. Мені вдалося відвідати безліч стародавніх місць побачити багато культурних пам’яток. Тільки ось через роботу я вимушена була повернутися з відпустки раніше. Я працюю заступницею директора в приватній фірмі та рідко можу навіть на день виїхати кудись за місто, а тут цілий тиждень! Важлива зустріч, яку не можна перенести сприяла завершенню мого відпочинку достроково.

Чоловіка я не попередила, поверталася в гарному настрої та вирішила влаштувати сюрприз. Сюрприз дійсно вдався – я нарешті відкрила очі і зрозуміла, чому чоловік не поїхав зі мною на відпочинок.

Коли я відкрила двері, то побачила на порозі взуття чужої жінки. Я відчувала себе наче героїнею фільму, якій зрадив чоловік. Тільки це було не кіно, а реальне життя. Я тоді не знала, як себе повести, адже я людина неконфліктна. Просто відчинила двері до кімнати і попросила напівоголену жінку піти з мого будинку.

Чоловік від розгубленості почав заїкатися: спочатку він наче намагався вибачатися, а потім звинуватив мене у тому, що він завів коханку! Виявляється, за роботою та побутом я забула про свого чоловіка і була винною у тому, що чоловік подивився на іншу.

Я не хотіла слухати ні пробачень, ні звинувачень. Ми прожили 15 років у шлюбі, виховали вже таку дорослу доньку, пережили купу злетів та падінь… Та тепер нас вже нічого не триматиме разом. Я розповіла 16-річній доньці про те, що тато нас зрадив і вона взагалі не хоче його бачити.

Чоловік же покинув нашу квартиру, сказав, що ніколи не буде на неї претендувати. Тільки я наполягаю аби він все ж свою частку на доньку оформив, аби потім якась чергова коханка не захотіла ділити наше майно.

Після вираження своєї недовіри чоловікові, він оформив свою частку квартири на доньку  та знову почав звинувачувати мене.

«Ти навіть зараз лише про майно думаєш. Серця в тебе немає наче. Я тебе покохав іншою: доброю, чуйною. Зараз ти живеш грошима», – сказав чоловік на прощання.

Я йому вирішила не відповідати. Навіщо показувати свої почуття тому, хто їх зрадив?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 2 =

Я приїхала на день раніше з відпустки, яку подарував мені чоловік. Коли я відкрила двері квартири, зрозуміла до чого був той подарунок.