Я сподівалась, що ми проживемо щасливе життя, але він вирішив, що його покликання в іншому

Коли я познайомився з Іриною та її дітьми, думав що чоловіка цієї жінки не стало за якихось трагічних обставин. Я думав, що, можливо, навіть його забрала тяжка хвороба, але ніколи не запитував у Ірини, що сталось насправді, адже думав, що згадка про минулого чоловіка може бути для неї болісною.

Ми працювали в одній фірмі й Ірина подобалась мені. Я знав, що в неї двоє дітей-підлітків, але мене це абсолютно не лякало, адже дітей люблю й швидко знайшов з ними спільну мову. Ми з Іриною дуже швидко зрозуміли, що симпатія взаємна й нам краще жити разом. Я зробив жінці пропозицію й вона погодилась. Тільки тоді я вирішив, що вже час розпитати про колишнього чоловіка. Про мою першу дружину Ірина знала все. Я з самого початку розповів правду: дружина залишила мене заради багатшого чоловіка. Дітей у нас немає, тому з нею мене нічого не поєднує.

«З моїм чоловіком інакше. – Сказала Ірина. – Ми з ним добре жили. Всі нам заздрили. До церкви ходили, він у мене релігійний. Я сподівалась, що ми проживемо щасливе життя, але він вирішив, що його покликання в іншому. Коли діти трохи підросли, чоловік зізнався мені, що відчув поклик присвяти життя Богу й піти в монастир. Я довго не могла змиритись з його вибором, але врешті вирішила, що не маю права заборонити йому розпоряджатись своїм життям. Я відпустила його, діти теж. Перед тим, як піти в монастир, чоловік сказав мені, що я – вільна й можу будувати своє життя без нього. Він заповів мені, щоб я знайшла хорошого чоловіка, який стане добрим батьком для наших дітей. Сподіваюсь, я його знайшла.»

Ірина подивилась на мене. Я обняв її. В той момент мені здалось, що я не просто так попав в цю родину. В мене особливе покликання – стати хорошим чоловіком та батьком. Сподіваюсь, мені це вдасться.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eighteen − 11 =

Я сподівалась, що ми проживемо щасливе життя, але він вирішив, що його покликання в іншому