Я сподівалась, що з Яною, дружиною молодшого сина в мене стосунки теж будуть чудові. Але все сталось не так, як я планувала

Коли син одружився, ми настояли, щоб вони з невісткою жили в нас. Будинок дозволяє жити всім разом, тому Володимир і погодився з молодою дружиною переїхати до нас. Він наш молодший син. Старший купив квартиру й проживає в іншому місті. Ми бачимось часто, але стосунки з ним і його дружиною в нас чудові. Невістка часто запрошує мене погостювати в них і я ніколи не відмовляюсь. Ми можемо годинами розмовляти, наче подруги, готувати разом та робити покупки.

Тому я сподівалась, що з Яною, дружиною молодшого сина, в мене стосунки теж будуть чудові. Але все сталось не так, як я планувала. Яну ніби й влаштовувало, що вони житимуть разом з нами, але нічого допомагати вона мені не збиралась. Сяде й сидить в телефоні. На роботу не ходить, бо син мій може її забезпечити, а працювати задля того, щоб придбати своє житло, невістка не планує. Вона цілими днями нічого не робить. А я, крім того, що працюю в офісі, змушена після роботи ще варити їсти на всю сім’ю та прибирати за невісткою, адже вона абсолютно не вважає за потрібне підтримувати порядок в будинку, де живе.

Тільки й може з подругами годинами теревенити телефоном, а синові, коли той прийде з роботи навіть їсти не нагріє. Якось мене це розізлило й коли невістка розмовляла з мамою на гучному зв’язку, я сказала свасі, що її донька – погана господиня, бо нічого не хоче робити. Як результат, на мене образилась не тільки Яна, а і її мама, адже я насмілилась таке сказати на її доньку, яку зі слів свахи вони «виховали хорошою господинею».

Навіть син не хоче зі мною розмовляти, а я ніяк не можу зрозуміти: в чому моя провина? Тобто як готувати на дві сім’ї, то я хороша, а як допомогу очікувати, то, вибачте, нам таке не підходить. Син лякає мене тим, що вони можуть переїхати, якщо я не вибачусь, але я ніяк не можу зрозуміти за що. Хай там як, але вибачатись я принципово не буду, адже все правильно сказала.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × one =

Я сподівалась, що з Яною, дружиною молодшого сина в мене стосунки теж будуть чудові. Але все сталось не так, як я планувала