Я тоді не знав, що робити. Моя дружина просто не повернулася додому, залишивши на мене 3-місячного сина.

Ми з Мариною одружилися, хоча були одне одному ледь не чужі. Якось так сталося, що ми зустрічалися десь з місяць і дівчина від мене завагітніла.

Як порядний хлопець, я зробив Марині пропозицію. Жили ми непогано: мої батьки подарували квартиру ще до шлюбу, власне туди моя вагітна дружина переїхала. Я старався працювати, рідні допомагали.

Коли родився синочок Богдан усе було як треба: і гроші були, і з дитину було кому няньчити, якщо раптом Марині важко буде. Та моїй дружині материнство не личило зовсім: вона була у пригніченому настрої, дитині ніколи не посміхалася. Моя мама переймалася такою поведінкою невістки, я ж десь вичитав, що таке можливо під час післяпологової депресії. Сподівався, що Марина скоро оговтається. Та дарма.

Одного дня Марина попросила мене пригледіти за Богданом, а сама пішла в магазин. Я прочекав дружину більш як три години й почав переживати. Коли я їй зателефонував, телефон був вимкнений. Я спочатку подумав, що з нею щось трапилось. Почав телефонувати подругам. Одна з них сказала, що Марина не прийде, з нею все добре, вона просто поїхала з міста.

Я тоді не знав, що робити. Моя дружина просто не повернулася додому, залишивши на мене 3-місячного сина. В поліцію я у розшук не подавав. Оскільки рідні та друзі Марини не били на сполох – це означало лише одне – вона дійсно покинула мене та сина.

Пізніше я позбавив Марину батьківських прав і став єдиним з батьків у моїй маленькій сім’ї. Я вирішив виростити рідного сина, не зважаючи ні на які обставини. Через три роки після того, як я отримав статус батька-одинака, я зустрів Інну –  на даний момент, дівчину усього мого життя.

Зараз ми разом виховуємо Богданчика та чекаємо на донечку. Інна стала справжньою мамою для мого сина, хлопчик навіть не здогадується, що його життя розпочалося зі зради.

А про Марини ніяких звісток не чув. Один раз випадково зустрів її в іншому місті, та й не знаю, може обізнався. Та я й не хочу нічого про неї знати, хай живе собі своїм життям.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two + thirteen =

Я тоді не знав, що робити. Моя дружина просто не повернулася додому, залишивши на мене 3-місячного сина.