Я тоді подарувала племінниці чоловіка золоті сережки, вона й справді мені допомогла. Але згодом я стала помічати, що з будинку зникають гроші. Одного разу побачила, як Ніна дістала 100 гривень з гаманця чоловіка.

З Вадимом ми живемо разом вже 6 років, але побралися нещодавно. Через декілька місяців після нашого переїзду в нову квартиру, до мого чоловіка приїхала племінниця. Ніна вступила до університету й не мала де проживати. Хоча дівчині надали кімнату в гуртожитку, умови там були не дуже. Тож ми запропонували студенці пожити у нас на момент навчання.

Ми придбали з Вадимом 2-кімнатну, місця вистачало. Але квартира була ще в стадії ремонту і деякі облаштування ми робили власноруч. Не те щоб грошей не вистачало, я просто не надто довіряю стороннім і звикла робити все сама. До того ж маю профільну освіту маляра. Тож я навчила Ніну як декорувати  інтер’єр. Дівчина впоралася з завданням на відмінно. Разом ми декорували кухню та ванну кімнату – вийшло досить гарно. Я вирішила подякувати Ніні, оскільки хотіла ще й подружитися з родичкою чоловіка. Тоді подарувала племінниці чоловіка золоті сережки, вона й справді мені допомогла. Але згодом я стала помічати, що з будинку зникають гроші. Одного разу побачила, як Ніна дістала 100 гривень з гаманця чоловіка.

Я не знала, як діяти. Вадим дуже добре відноситься до племінниці, йому й не шкода для неї тих 100 гривень. Ми далеко не бідні люди, але це ж була крадіжка! Та й ми дбайливо ставимося до грошей, зайву копійку краще відкладемо.

Я увійшла до кімнати й запитала у Ніни, що вона робить. На що та відповіла: «Та мені потрібно здати в університет гроші, терміново». Зробивши зауваження дівчині, що можна просто попросити гроші, а не лізти за ними в чужу кишеню, я віддала їй 200 гривень.

Вадиму поки що вирішила не розповідати, не хотіла псувати стосунки з його родичами. Та вже за тиждень я помітила, що Ніна не надягає сережки, які я їй подарувала. Звісно, мені стало цікаво, куди вони поділися. Дівчина відповіла, що загубила сережки й не хотіла мене засмучувати, тому не розповідала. Через кілька хвилин до нас підійшов Вадим та спитав в мене: «Люба, ти брала 500 доларів з нашої скриньки? Ми ж відкладали їх на дзеркальну шафу». Я була розгублена. Невже Ніна віднайшла місце, де ми відкладали гроші? І навіщо їй стільки грошей?

Звісно, я відповіла, що не брала ті 500 доларів. Вадим подумав, що я просто не захотіла говорити про гроші при племінниці й пообіцяв підняти цю тему наодинці. Що ж мені робити? Як сказати чоловікові, що його рідна племінниця – крадійка?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 2 =

Я тоді подарувала племінниці чоловіка золоті сережки, вона й справді мені допомогла. Але згодом я стала помічати, що з будинку зникають гроші. Одного разу побачила, як Ніна дістала 100 гривень з гаманця чоловіка.