Я вирішив переїхати до бабусі в село. Моя донька мала проблеми зі здоров’ям, тому ми довго не вагались. Але нам там були не зовсім раді. Дядько думав, що я хочу забрати будинок бабусі. Але в мене в планах було посадити виноградники. На це родич ще більше розгнівався.

Я дуже люблю виноград. Одного разу ми вирішили посадити його у бабусі в селі. Це була гарна ідея. Мама порадила посадити ще ягоди та сливи. Ми живемо у великому місті. Тут кожен зайнятий своїми справами. Моя дружина працює вчителькою, а я водієм маршрутки. Ми маємо доньку. Аліна дуже розумна, але вона має проблеми зі здоровям. Ми дуже часто їздимо в село.

Там чисте повітря, джерельна вода, багато дерев, здорова їжа. Відпочивати в селі дуже класно. Наша донька дуже любить їздити туди. Та і бабусі треба допомоги. Особливо прекрасна дача влітку. Біля хати є струмочок, де можна ловити рибку, черешні, достигають, грибочки. Це прекрасне місце, де можна поєднувати відпочинок і роботу.

Згодом у нас з’явилася ідея посадити виноград там. З нього ми планували робити вино. Для цього треба було докласти багато зусиль. Великий обсяг роботи бабуся вже зробила.

Одного разу, коли ми сиділи на дачі, до нас прийшов брат тата. Він сказав нам, що ми вкрали його ідею з виноградниками. Тепер нам доведеться визначатися, хто таки цим буде займатися. До спільного рішення ми не дійшли.

Кожен з нас хотів мати виноградники. Дядько жив недалеко. Він займався господарською діяльністю. Але в нього був не поганий дохід. Він вкладав багато сил. Мій тато жив у місті.

Я вирішив таки взятися до вирощування винограду. Приїжджав в село дуже часто. Дружина запропонувала нам переїхати жити туди. Для доньки це було дуже корисно. Ми швидко прийняли рішення. Вже за тиждень наша сім’я переїхала жити в село. Дружина влаштувалася на роботу, я звільнився зі своєї. Весь свій час я присвячував виноградникам.

Дядько почав дуже часто навідуватись до нас. Він казав, що ми хочемо вкрасти в нього бізнес і присвоїти бабусину хату. Кожен його прихід супроводжувався криком та сварками. Ми намагались не звертати уваги. Найбільше це не подобалось бабусі. Вона була вже старенька. Їй не зовсім хотілось бачити, як сваряться її син з онуком.

Пройшло два роки. Наші війни не стихали. Але я досягнув успіху: виростив кілька виноградників. Багато туристів приїжджало до нас, щоб спробувати смачного вина.

Одного разу дядько прийшов до мене і запропонував об’єднатися. Все ж таки ми родичі. Я прийняв його пропозицію. І тепер ми разом маємо виноградники. Спільними зусиллями нам вдалося досягнути успіху.

Дружина з донькою нам допомагають. Тепер у нас попереду багато роботи.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eight + ten =

Я вирішив переїхати до бабусі в село. Моя донька мала проблеми зі здоров’ям, тому ми довго не вагались. Але нам там були не зовсім раді. Дядько думав, що я хочу забрати будинок бабусі. Але в мене в планах було посадити виноградники. На це родич ще більше розгнівався.