Я вже давно мріяв про весілля. Але одного разу моє серце розбили. Тоді я перестав вірити в справжню любов. Коли з’явилася Валентина, моє серце вмить почало швидше битися. Мама знала, що вже час готуватися до весілля. Цього вона чекала все життя. Валентина не розуміла, як правильно вчинити та й до весілля вона не була готова.

Моя мама завжди хотіла, щоб я добре жив. Вона хвилювалась за мене, коли бачила, що мені розбивали серце. На жаль,так буває, що хтось комусь чинить зле. В моєму житті була лише одна дівчина, яку я дуже кохав. Але нам не судилося бути разом, тому ми розійшлись. Цю звістку я сприйняв дуже важко. І мамі я повідомив, що більше ніколи нікого не покохаю.

Така новина приголомшила маму. Вона думала, що я вже дійсно не подарую їй щастя бути бабусею. Але все змінилося, коли в моє життя прийшла Валентина. Вона подарувала знову мені щастя і радість. Разом з нею я отримав душевний спокій. Мама дуже зраділа тому, що скоро я одружуся і в мене буде весілля.

Валентина, чомусь, не дуже була в захваті. Вона не надто серйозно ставилася до цієї події, і казала, що ми спішимо. Неохоче, але таки погодилася.

Одного разу, я підслухав її розмову по телефоні. Вона казала, що їй набридне швидко сімейне життя. Оскільки вона людина, яка любить волю.

– Мамо, може ще з цим почекати.

– Навіть не думай про таке. Твій майбутній чоловік дуже мудра людина. Він хороший і ніколи не покине тебе. Головне, що він любить тебе.

– Послухай мене, я прожила багато років і бачила різне. Ти купила найкраще плаття і будеш найкрасивішою дружиною.

Значить так і буде, мамо.

Після почутого, я вирішив, що треба поговорити з Валентиною. Таке її ставлення мені не подобалося. Я не хотів знову помилитися у виборі.

– Валентино, ти впевнена, що кохаєш мене і готова вийти за мене заміж? Добре подумай перед тим, як відповісти. Це серйозне рішення.

– Коханий, до чого всі ці питання. Якщо я погодилась, то значить я все давно обдумала.

В мені боролися дві сторони. Я не знав, як правильно вчинити.  Я вже мав гіркий досвід і не хотів повторення історії. Мама наполягала на весіллі. А я ходив задуманий і засмучений. Одного разу Валентина вирішила повторити розмову на цю тему. Вона вкотре сказала, що любить мене і хоче бути разом. Валентина наголосила, що була здивована моїй швидкій пропозиції і розгубилася. Але тепер вона впевнена, що хоче бути разом.

Наше весілля пройшло прекрасно. Я щиро дякую батькам. Після нього, ми вирішили поїхати в подорож. Коли відпочинок закінчився, я взявся до роботи. Валентина вирішила створити свою колекцію одягу. Кожен з нас займався своєю справою. І це було прекрасно. Ми поступово почали піднімати капітал та робити успіхи.

Через рік у нас народилася Оленка. Ми були дуже щасливі. Я зрозумів, що мої страждання були варті того, щоб зустріти Валентину. Я вважав, що наша сім’я є прекрасною та міцною.

Валентина була вдячна мамі, за цінні поради. Вона знала, що я – її мужність і опора. Я ніколи не залишу її та завжди буду поруч. Жодного сумніву щодо цього в неї не було.

Одного разу я зустрів свою колишню дівчину. Тоді вона розбила мені серце. А зараз, я взагалі її не впізнав. Вона була втомлена і виглядала нещасною. Сама до мене підійшла і попросила про допомогу. Вона сказала, що жаліє за минулим і за мною. Але я лише глянув у її очі і пішов.

Я чітко усвідомлював: минуле має бути минулим. Ніякі люди не варті того, щоб руйнувати своє щастя через них.

Поспішаючи додому, я купив букет своїй дружині подякував їй за те,що вона зі мною. Цінуйте своїх дорогих людей. Більшого щастя, ніж любляча сімя не існує.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twelve + 17 =

Я вже давно мріяв про весілля. Але одного разу моє серце розбили. Тоді я перестав вірити в справжню любов. Коли з’явилася Валентина, моє серце вмить почало швидше битися. Мама знала, що вже час готуватися до весілля. Цього вона чекала все життя. Валентина не розуміла, як правильно вчинити та й до весілля вона не була готова.