Я за тебе вкладатись не збираюся. В мене теж діти!

Лариса старша за мене на два роки. Вона живе в сусідньому з нашими батьками будинку, де вони колись купили їй квартиру. Я ж, навпаки, разом з чоловіком та дітьми живу на іншому кінці міста в старенькому будинку разом зі свекрами. Батьки чоловіка взяли нас до себе одразу після весілля, адже мої тато з мамою допомогти на окреме житло нам не могли, бо всі заощадження віддали сестрі на квартиру.

Так вже сталось, що дітям Лариси батьки більше допомагали, ніж моїм. Так, я розумію, що вони ближче, але ж мої діти теж хочуть від дідуся з бабусею цукерка або іграшку. Мама завжди сиділа з дітьми Лариси, а з моїми, відповідно, свекруха. Я не ображалась на батьків навіть тоді, коли дізналась, що вони свою квартиру не мені відписують не повністю мені, що було б цілком справедливо, беручи до уваги, що у сестри є власна квартира, а навпіл.

«Ну й нехай, – подумала я, – сестра біля них живе, на старості допомагатиме, вже мені буде легше.»

Але нещодавно мені зателефонувала сестра й сказала, що хоче батьків відправити в санаторій, щоб вони підлікувались.

– Ну й чудово, – кажу, – молодець! Хороша ідея!

– Ідея хороша, але недешева, – відповідає Лариса, – давай ти мені віддаси половину вартості путівок. Врешті-решт, батьки й тобі частину хати відписали!

– Але ти ж знаєш, як у нас зараз з грошима, – кажу, – старший син навчатись поступив на платне, молодшим треба до осені портфелів та зошитів купити, а в чоловіка зараз робота нестабільна – платять раз через раз. Ми й собі на море вже кілька років не можемо дозволити поїхати, мені ніде взяти. Не у батьків же чоловікових просити!

– Захочеш половину квартири – попросиш! – Нахабно сказала Лариса. – Я за тебе вкладатись не збираюся. В мене теж діти!

Мені було дуже образливо це чути, адже хай там як, але Лариса фінансово живе значно краще. Її чоловік непогано заробляє, а від мами я знаю, що вони планують купити квартиру старшій дочці, яка ще вчиться в інституті. Значить, мають можливість. Їм батьківська квартира ні до чого, але я про це мовчу. Могли б хоча б за путівки грошей не вертати!

Чому така несправедливість з боку рідної сестри?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 × five =

Я за тебе вкладатись не збираюся. В мене теж діти!