Висновки я зробила і в майбутньому буду більше обачною.

Правильно кажуть, що ми вчимося тільки на своїх помилках. Ось така ситуація сталася зі мною.

Я живу в іншому місті та часто їжджу до батьків. Так склалося, що мені запропонували роботу в зовсім іншій частині країни. Я довго не думаючи погодилася. Крім батьків мене там нічого не тримає. Їздити приходиться в поїзді. Дорога далека і це найзручніший транспорт. Адже в дорозі можна і відпочити.

Останній раз, я запланувала знову поїздку, замовила білети. Прибула я до поїзда, зі мною в купе попали хороші пасажири. Але через декілька хвилин після відправлення до нас в купе підійшла жіночка і вона хотіла помінятися місцями. Оскільки в неї попала нижня полиця, а вона була з маленькою дитиною. Я ніяк не змогла відмовити й погодилася помінятися з нею. Адже, я ж розумію, як це спати на верхній полиці з маленькою дитиною. А там ще були маленькі діти, то дорога спокійною не була, адже діти цілу дорогу плакали. Я вже і не була рада, що погодилася помінятися.

Пішла я на обід до іншого вагону, після мого приходу я побачила, що діти спали на моєму місці. Я попросила матір забрати їх на свої місця, бо попереду в мене ще далека дорога і я хочу відпочити. На що вона мені відповіла з криками, що мені шкода, щоб дітки спали на моєму місці. Але я ж не буду стояти у коридорі. Я пішла до провідниці, нехай вона якось вирішить цю суперечку між нами. Можливо хоч її послухають.
Все-таки я відстояла своє місце. І продовжила свій шлях.

Вони невдовзі вийшли на станції. І до мене підсіли нові пасажири. Це була якась молода пара. Але на вигляд вони були дуже підозрілими. Я завжди тримала свої речі біля себе, бо не хотіла ще тратити час на їх пошуки. Тому решту поїздки я вже і не спала. Постійно була на сторожі.

Після цієї ситуації, я вже і не була рада, що перейшла до іншого купе. Тепер висновки я зробила і в майбутньому буду більше обачною.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − 7 =

Висновки я зробила і в майбутньому буду більше обачною.