Як ми втікали від тещі

У моєї тещі є один великий недолік ─ вона вважає, що може приходити тоді, коли їй заманеться.

Наша новонароджена донька щодня засинає о 20:30. Якщо не вкласти її спати саме в цей час, то цей процес затягується на кілька годин. Саме тоді полюбляла приходити в гості Марія Петрівна. Не одноразово я намагався їй пояснити ситуацію, але все було марно. На жаль, вона ніколи не звертала увагу на мої слова. А у відповідь я чув лише одне:

Ну і що тут такого? Як тільки знайшла час – одразу до онучки.

Моя дружина теж намагалась поговорити з мамою, але вона не слухала і її.

Щоразу Марія Петрівна десять хвилин гралась, крутила Оленку, балакала з нею, а потім їй набридало. Після такого дитина не могла заснути ще довгий час. Постійно плакала та кричала. І лише через кілька годин дружині вдавалось заколихати донечку.

Цього вечора я вирішив влаштувати романтичний вечір. Підготував свічки, фрукти, різні солодощі. Після народження донечки у нас не було вдосталь часу, щоб побути наодинці. Проте не так сталось, як гадалось! На порозі уже стояла люба теща. Мене охопив черговий напад злості. Я ледве стримував свої емоції, щоб не наговорити зайвого. Дружина швидко підмітила це, взяла мене за руку і потягнула до дверей.

Мамо, як добре, що ти прийшла. У Олега дуже сильно розболівся зуб. Ми поспішаємо до лікаря. Попіклуйся про онучку.

Теща не встигла нічого відповісти, як ми вислизнули із квартири.

Це був прекрасний вечір! Ми провели час лише вдвох: танцювали під романтичну музику, гуляли вулицями міста, їли морозиво і просто насолоджувались моментом.

Коли повернулися додому, була вже перша ночі. Наша донечка солодко спала, а Марія Петрівна сиділа, спершись на ліжечко. Біля неї стояла гора памперсів, а на підлозі лежали розкидані іграшки. На сорочці жінки красувалась пляма рудого кольору, а на рукаві – рештки макіяжу.

З того часу моя теща ввечері приходить дуже рідко.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + thirteen =

Як ми втікали від тещі