Як теща невістку поставила на місце

У батьків наших почав протікати дах, ми вже давно збирались його перекрити. І як закінчилось літо перед сезоном дощів ми вирішили перекрити їм дах, щоб батьки могли спокійно зимувати.

Зібрались і усією сім’єю приїхали до них в село. З батьком заїхали у будівельний магазин і купили все необхідне для покрівлі даху. Жінка з нашим сином помагали бабусі по дому, готували їсти, заносили банки у погріб з закрутками.

Приїхав ще брат моєї жінки разом зі своєю сім’єю, щоб допомогти покрити дах батькам. Усі разом за два дні перекриємо, та й поїдемо до дому, подумав я.

Ми з батьком та братом зробили ліса і по трохи піднялись на них на дах. Там поступово почали знімати покрівлю, щоб зрозуміти в яких місцях пропускає воду. За перший день ми виконали демонтаж.

Все проходило добре. Але от коли ми спустились вже на низ, щоб помитись і повечеряти. І я почув як жінка мого брата каже який в них син розумний, а наш не такий розторопний. І тут я сказав брату, щоб зупинив свою жінку. Ми всі швидко повечеряли та розійшлись по своїх кімнатах відпочивати.

На другий день ми з батьком та братом повністю перекрили дах та закінчили усі роботи. Зібрались ще раз повечеряти. І я побачив що теща почула як жінка брата Леся говорила про нашого сина який він не хороший, а в них з Василем який розумний і кмітливий хлопчик росте. І Василь і Леся поїхали до дому, ми вже теж збирались із дружиною виїжджати. Підійшла мама і сказала, що вона все чула і гроші які вони збирали на ремонт для Василя і Лесі вони віддадуть нам, щоб ми могли краще облаштувати кімнату для нашого сина. Нам було дуже ніяково, але мама сказала для Лесі та Василя це буде урок.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five + four =

Як теща невістку поставила на місце