Як тільки ми одружилися, я зрозуміла, чоловік й надалі буде утримувати свою першу дружину. Адже їй не вистачає на життя однієї заробітної плати.

З Андрієм я познайомилась ще коли він був одружений на Інні. Закохана до безтями я слухала про те, як йому важко, як він не кохає свою дружину. Дітей у них не було, тож Андрія нічого не тримало.

Проте він спромігся розлучитися лише коли я завагітніла. За місяць після цієї події, ми розписалися, весілля вирішили не гуляти, через те, що потрібно було збирати кошти на спільний побут.

Переїхали ми до моєї двокімнатної квартири, яку я взяла в іпотеку. Платежі за квартиру платила я, адже на думку Андрія, це моє житло і я маю за нього сплачувати. Комунальні платежі ми сплачували навпіл, та й взагалі всі наші витрати на побут ділилися порівну. Чоловік вважав, що так правильно, хоча з кожної заробітної плати Андрій виділяв певні кошти колишній дружині.

Коли я пішла в декретну відпустку, то відчула, що грошей не вистачає.  Тоді я й запитала Андрія, чому він досі забезпечує свою колишню дружину.

“Вона так звикла. Ти просто з чоловіком не жила раніше, не знаєш як це”, – сказав якось чоловік.

Йому було шкода Інну, адже вона сирота та окрім нього їй нікому більше допомогти.

Але ж я носила під серцем нашу дитину, і логічно, що гроші не будуть зайвими. Проте Андрій вважав, що несе відповідальність й за життя тепер вже самотньої Інни.

“Нам і батьки можуть допомогти, а їй – ніхто окрім мене не зможе, розумієш?” – виправдовувався вчергове чоловік.

Мої батьки й дійсно допомагали, саме завдяки їм ми облаштували дитячу кімнату. Та все ж я вважаю, якщо чоловік та жінка вирішили виховувати дитину, мають не розраховувати на чиюсь допомогу, а створити спільний сімейний бюджет. Витрати на Інну зовсім не здавалися мені раціональними. Та й взагалі така турбота про колишню дивна. Можливо, Інна й користувалася своїм положенням, але Андрій мав би мати свою голову на плечах. Невже колишня дружина дорожча рідної дитини?

Батьки Андрія також жаліли Інну, вони любили дівчину та були дуже засмучені, коли син покинув невістку-сирітку. Одного разу свекруха сказала: “Якби він тебе не зустрів, то може б і вийшло в них усе”.

Моя мама не раз пропонувала мені покинути чоловіка та й виховувати нашу дитину самостійно, якщо Андрій не зробить нарешті вибір між мною та Інною.

Я не знаю, що робити, може варто заборонити чоловікові спілкуватися з колишньою?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 3 =

Як тільки ми одружилися, я зрозуміла, чоловік й надалі буде утримувати свою першу дружину. Адже їй не вистачає на життя однієї заробітної плати.