Як я розлучався з дружиною

Моя дружина вже довгий час зустрічалась із кимось на стороні. Я про це знав і не заперечував, але однією моєю умовою було те, щоб наша донька нічого не знала. І щоб дружина завжди приходила на ніч до дому.

Одного дня ми з дружиною сіли якось поговорити про все, що трапилось між нами. У неї невдовзі мав бути день народження. Дружина поводилася дуже і дуже приємно. Вона спокійно мене вислухала, більше того сказала, що те як ми живемо неправильно і, що вона завинила перед нами із донькою та хоче змінити ситуацію. Зі своїм коханцем вона розійшлась і вирішила, що сім’я для неї важливіше.

Мене це приємно здивувало, але я запідозрив, що щось не так коли дружина натякнула про свій день народження. І про те, що хотіла б новий автомобіль. І я подумав чи не через це вона вирішила так спокійно з нами поговорити та, що знайшла цінність сім’ї саме в цей час.

Ми спокійно побесідували і я сказав, що подумаю на рахунок нового автомобіля, але поки нічого не обіцяю. Ми полягали всі спати. Наступного ранку я сказав, що куплю нову машину, але документи оформлю на себе тому, що виплачувати буду її я. Частину витрат перекриємо продажем машини, що в нас є і я оформлю розстрочку на ту частину на яку нам не вистачить. Це буде гарантом того, що дружина залишається не через покупку нового авто і, що тоді коли вона отримає ключі вона не подасть на розлучення і не забере ще у нас із донькою половину майна.

Розповівши це дружині вона сказала, що зовсім забула про те, що домовлялась зустрітись зі своєю подругою. І швиденько зібралась і вибігла. Я вирішив прослідкувати за нею і побачив, що вона зателефонувала до когось. І забігла через два квартали у кафе. Я стояв на вулиці та зайшов з внутрішньої сторони до тераси. Там я побачив, що моя дружина сиділа за столиком із чоловіком середнього віку і розповідала історію. Я чув, що вона говорила і про автомобіль і про розлучення, і якщо дитина залишиться з нею, то половина нашого майна буде належати їй.

Я розумів, що мої думки підтвердилися. Я вирішив не втрачати часу і подавати на розлучення сам. Я подав до РАЦСу заяву про розлучення. І сказав дружині, що зараз не найкращий час потрібно трохи зачекати. Моїй дружині приходили повістки, три штуки одна за одною для того, щоб вона з’явилась на суд. Через те, що вона їх не бачила, вона і не догадувалась про те, що нас вже розлучають.

Тим часом я знайшов покупців на наше авто, замінив там масло та провів кап ремонт для того, щоб продати його по кращій ціні. І оповістив дружину про те, що буду продавати наш автомобіль та скоро придбаю новий, як вона і хотіла. Я придбав нове авто та оформив розстрочку на себе, і тут прийшов момент вручення.

І замість того щоб вручати дружині ключі від нового авто я вручив їй документи про розлучення. І про те, що за постановою суду дитина залишається зі мною. Її обуренню не було меж, вона оскаженіла. Почала верещати та сказала, що відсудить у мене половину майна все одно. Я сказав, що найму хорошого адвоката через те, що я маю на це можливість. І, що донька залишиться точно зі мною, їй вона не потрібна.

В той же день вже колишня дружина збирала свої речі та виїжджала з нашої квартири, не знаю куди вона поїхала жити чи до батьків чи до свого коханця. Але стосунків вона ні зі мною, ні з донькою не підтримувала.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eighteen − 10 =

Як я розлучався з дружиною