Якось Віталій захотів посидіти у кріслі, через що спровокував песика своєї дівчини на неочікувану агресію. Іванка ж замість того аби хоч якось приструнити улюбленця, почала кричати на хлопця. Виявилося, то крісло належало  Арчі й він не мав жодного права туди сідати. Віталій втомився від культу собаки та запропонував Івані розірвати стосунки.

«Ділити дівчину з собакою – це занадто», – розповідав Віталій своєму кращому другу Микиті.

Хлопець познайомився з Іванкою одразу після розлучення. Віталій пробув у шлюбі 4 роки та через небажання дружини мати дітей, вирішив розійтися. Після такого кроку хлопець пішов до бару один, не хотів ні з ким обговорювати невдалий шлюб. Та якось зустрів Іванну, вони розговорилися та обидва мали схожу драму серця. Іванка тільки-но пішла від хлопця, вона розповідала: колишній вдарив її улюбленого песика і дівчина почала боятися, що також може попасти під гарячу руку.

«Тоді я навіть і не думав, що її пес може завадити щастю, а її безмежна любов до нього довести до білого коліна. Я тоді сказав Іванні щось типу: «о, боже, що за жах! Я взагалі ненавиджу жорстокість у будь-якому прояві, тож я тебе розумію», – розповідає Віталій.

Іванна та Віталій почали відносини ледь не з першого дня знайомства. Молоді були щасливими, вірили – це кохання з першого погляду. Віталій взагалі думав, таких ідеальних як Іванка просто не існує. Та ідилія тривала недовго.

Якось Іванна запросила Віталія до себе в гості на вечерю. Дівчина винаймала житло в елітній новобудові. Того вечора хлопець і познайомився з Арчі – улюбленцем своєї коханої.

«Це був маленький монстр. Той-тер’єр –  справжній виплодок пекла. Він одразу мене не злюбив, почав гавкати, намагався вкусити. А коли я хотів поцілувати Іванку, Арчі напав на мене», – згадує Віталій.

Іванна на усі зауваження Віталія лише сміялася, жартуючи, що Арчі просто ревнує. Дівчина ніяк не наказувала песика за неслухняність. Взагалі Іванка не займалася вихованням Арчі, адже вважала, що маленькі собачки створені для любові та ласки і їх на них не можна навіть кричати.

Віталій досить рідко бував в гостях Іванни, оскільки не поділяв її почуття до Арчі та вважав, що собаку потрібно виховувати, в незалежності від її породи. Аби не сваритися, хлопець вирішив запрошувати Іванку до себе.

Якось Іванка запізнилася на побачення в ресторані, яке Віталій старанно готував. Дівчина пояснила це тим, що обирала Арчі зимовий комбінезон і жалілася: немає якісного одягу для її песика. Віталій же в той вечір замовив музик, які мали акомпанувати їхній вечері. Та сюрприз довелося скасовувати, оскільки Іванна запізнилася на півтори години.

«Це зараз смішно розповідати, але я з кожним днем ненавидів все більше того собаку. Усі плани будувалися виключно за графіком Арчі. Іванна витрачала купу часу на нього: то перукарня для собак, то ветеринар, то вибір одягу та іграшок. Ми навіть коли до магазину заходили, вона всюди намагалася щось Арчі купити. Я спочатку думав, яка гарна мама вийде з Іванки, та потім я зрозумів: вона любить лише свого пса», – ділився хлопець.

Останньою краплею у відносинах став випадок з кріслом. Іванка запросила Віталія допомогти відремонтувати кран і хлопець виконав її прохання. Якось Віталій зайшов до кімнати та вирішив присісти у крісло, через що спровокував песика своєї дівчини на неочікувану агресію. Іванка ж замість того аби хоч якось приструнити улюбленця, почала кричати на хлопця. Виявилося, то крісло належало  Арчі та він не мав жодного права туди сідати.

– Ти що, не бачиш?! Це крісло Арчі!, – прибігши на гавкіт крикнула Іванна.

– Та звідки я бачу? Я ж не знав!, – відповів Віталій, відмахуючись від оскаленого Арчі.

-То питати треба, у гостях все ж таки!, – розлючено зауважила Іванка.

-У гостях у тебе чи твого песика?

-У нас з Арчі. Ми – сім’я.

-Ну знаєш, не буду тоді лізти у сім’ю.

Віталій пішов від Іванни розлючений. Наступного дня дівчина зателефонувала хлопцю й той запропонував зустрітися у кафе.

«Я тоді сказав їй, що втомився і нам потрібно розійтися. А вона й не дуже була проти. Встала та пішла, нічого не відповівши. Іванка досить горда дівчина, я й знав, що буде така реакція», – говорить Віталій.

Микита, друг Віталія, слухав його розповідь сміючись, аж раптом зробився серйозним.

«А я Юлю нещодавно бачив», – сказав він.

Віталік тоді гадав свою колишню дружину та причину їхнього розлучення. Насправді 25-річна дівчина не була готова стати матір’ю через те, що відчувала величезну відповідальність за такий крок. Вона хотіла ще два роки попрацювати, аби потім мати змогу сидіти в декреті. Річ в тім, що Юля так звикла. Вона прораховує усі ризики та підстраховується. Це Віталія надзвичайно дратувало, він вважав її матеріальною. А Юля просто була занадто відповідальною, можливо потрібно було поговорити, чому вона не може повністю довіритися чоловікові, аби він розв’язував матеріальні питання на час декретної відпустки.

Віталій вирішив зателефонувати Юлії та спитати, як справи. Все ж він згадував про неї ледь не щодня, навіть уявляв її поведінку, аби у неї була собака. Хлопцю здавалося, у Юлі, яка полюбляє порядок, був би найслухняніший пес. З  цього припущення Микола ледь не впав зі сміху.

«Телефонуй вже їй. Не переймайся, усі роблять помилки», – порадив друг.

Ввечері Віталік зателефонував Юлі. Вони домовилися зустрітися в улюбленому кафе. Коли він побачив її, зрозумів як сумував за коханою.

«Юль, ти пробач мені. Я просто хотів перейти на інший рівень відносин – народити дитину. Та я мав би подумати про тебе, чи хочеш ти цього», – почав Віталій.

Десь з годину вони обговорювали, яким було бачення їхніх стосунків і дійшли думки: треба спробувати спочатку. Тільки одружуватися Юля тепер не хоче, говорить, штамп у паспорті – це не головне. Віталій прийняв таку думку, та сам вирішив зробити пропозицію на Новий Рік, як 5 років тому.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 11 =

Якось Віталій захотів посидіти у кріслі, через що спровокував песика своєї дівчини на неочікувану агресію. Іванка ж замість того аби хоч якось приструнити улюбленця, почала кричати на хлопця. Виявилося, то крісло належало  Арчі й він не мав жодного права туди сідати. Віталій втомився від культу собаки та запропонував Івані розірвати стосунки.