Якщо батьки тоді не були присутні у їхньому житті, тоді навіщо вони потім?

Кожного дня все йде по колу, навіть часу на себе особливо немає. Спочатку на роботу, потім дітей потрібно забрати зі школи, вони відвідують різні гуртки ще. Приготувати вечерю. Так і проходять решта днів. Інші батьки часто залишають дітей на бабусь. Щоб мати вільний час.

Наші батьки ображаються, що ми не привозимо дітей до них погостювати на літо. Я завжди думала навпаки. Не хотіла лишній раз їх тривожити. Все ж роки вже не ті, а діти постійно у русі за ними нагляд потрібен.
Куди б не пішли, не поїхали б на відпочинок дітей беремо із собою.

Я не можу уявити, щоб ми розважалися десь, подорожували, а донька чи син лишалися одні. Я вже знаю такий випадок, коли батьки постійно в роботі, відпочивають за кордоном. А діти весь час проводять з бабусею та дідусем. Так і пролетить їхнє дитинство. Якщо батьки тоді не були присутні у їхньому житті, тоді навіщо вони потім?

Тому ми стараємося постійно брати дітей з собою. Куди б ми не пішли. Та проводити час разом, хоч це не завжди виходить.

Які ми не були зайняті чи втомлені, завжди знайдемо хоч хвилинку для наших дітей. Я вважаю це неправильно, коли онуки постійно перебувають із бабусею.

Ми одного разу спробували відвести дітей до батьків чоловіка. Але я постійно думала про них, переживала. Та довго я так не змогла. Сіли в машину, та поїхали забирати їх додому. Щодо няні, то це взагалі не обговорюється.

Ми й надалі будемо приїжджати в гості до наших батьків, щоб вони натішилися внуками. Але для нас важливо, щоб вони були поруч.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − 1 =

Якщо батьки тоді не були присутні у їхньому житті, тоді навіщо вони потім?